Facebook Google+ Twitter

Morderstwo o. Francois’a Murad’a (Wideo skrajnie drastyczne)

Prawdopodobnie 23 czerwca b.r. w północnej Syrii w okolicy wsi Edlib, ścięto franciszkanina o. Francois’a Murad’a. Potwierdzają to watykańskie źródła. Cały czas dostępne jest w sieci video z momentu dokonania bestialskiego mordu.

Źródło - http://www.youtube.com/watch?v=NdGvST3v3Zo&bpctr=1373205610 / Fot. print screenEgzekucji najprawdopodobniej dokonały syryjskie bojówki powiązane z Al-Kaidą. Przy okrzykach "Allahu Akbar" ("Bóg jest największy"), nożem odcięto głowę pojmanemu duchownemu. Podczas egzekucji o. Murad'a ścięto jeszcze dwie inne osoby. Ich tożsamość nie została ustalona.

Rzekomym powodem egzekucji franciszkanina przez rebeliantów walczących z reżimem Baszara al – Asada, była współpraca mnicha z prezydentem Syrii. Informacje o takiej współpracy nie zostały jednak potwierdzone.
Mordercy o. Murad’a najprawdopodobniej powiązani są z organizacją Jabhat al – Nusra, którą nazywa się również Frontem Ochrony Syryjczyków. Zdaniem ekspertów organizacja ta jest ściśle powiązana z Al-Kaidą.

SKRAJNIE DRASTYCZNE. OGLĄDASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

http://www.youtube.com/verify_controversy?next_url=/watch%3Fv%3DNdGvST3v3ZoWybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Islam wcale nie jest religią. Jest ideologią totalnego podboju, która udaje religię.

A co owego mordu w Syrii, to pamiętacie jak niedawno wszyscy mieli Putinowi za złe, że broni syryjskiego rządu zamiast jak Unia i USA wesprzeć rebeliantów? Tak naprawdę to jedyny Putin wie co robi, a oni wszyscy popierają skrajnych fanatyków bez odrobiny człowieczeństwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I oni nazywają się rebeliantami walczącymi z REŻIMEM???? Robią dokładnie to samo!!! Brak słów na to okrucieństwo i szaleństwo! Allah Akbar? Zawsze powtarzam, że religia to zło tego świata ale islam jest chyba najgorszy. Banda fanatyków budująca swoje ego wśród sfrustrowanych ludzi zabijając w taki sposób! I to z jakiego powodu??? Takiego, który nie ISTNIEJE !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sprawa tego mordu nie jest nowa, ale jakoś skrzętnie i po cichu zamieciona przed mediami pod dywan.
Moim zdaniem warto wiedzieć jak kończy się często życie w Syrii, wśród okrzyków "Bóg jest wielki".
Tego typu bestialskie mordy nie są wyjątkiem. Zarzynają ludzi gorzej niż woły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wczoraj drugi Jezus i wskrzeszenia dzisiaj to, świat nic się nie zmienia :/ czytałem niedawno coś takiego, rozwinęliśmy rzeczy ale nasza natura nic się nie zmieniła :( w 2013r. typy bez masek użynają maczetą głowe bezbronnemu człowiekowi niczym starożytni hunowie a potem triumfalnie pokazuja ja do kamery wrzeszczac bog jest wielki ;/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Syryjczycy sami się wyrzynają, prześcigając się jednocześnie w wymyślaniu tortur. Zarówno wojska rządowe, czy policja jak też opozycyjne bojówki czerpią z nienawiści jakąś diaboliczną siłę.
Innowiercy nie muszą w zasadzie mocno podpaść by stracić głowę.
Od wielu lat "mądre głowy" nie wiedzą jak rozwikłać syryjski gordyjski węzeł, a przy tym jednocześnie przymykają oczy na dozbrajanie zarówno wojska jak rebeliantów (w tym ugrupowań powiązanych z Al-Kaidą)

Komentarz został ukrytyrozwiń

S...syny! Zwierzęta tak nie robią... To tylko człowiek stworzony podobno na obraz i podobieństwo do Stwórcy mógł coś takiego zrobić... Rozwrzeszczona tłuszcza niemalże w ekstazie z aparatami i kamerami przyglądała się jak tępym nożem odrzynają innym ludziom głowy... W XXI wieku.
Wierzący, odpowiedzcie mi, gdzie jest ten Wasz Pan Bóg? To on patrzy na te igrzyska jak my na rybki w akwarium?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przeczytałam informację, ale nie odważyłam się oglądnąć wideo. Straszne to co człowiek człowiekowi potrafi zgotować :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.