Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13008 miejsce

"Morderstwo w hotelu" w Teatrze Muzycznym w Łodzi

Miłość, romans, morderstwo - w piątkowy wieczór 30 marca br. o godz 19 te motywy zawładną sceną Teatru Muzycznego w Łodzi. Wszystko to w sztuce pt. "Morderstwo w hotelu", w której wystąpią gwiazdy warszawskiego Teatru Capitol.

Plakat / Fot. mat. organizatoraReżyserem komedii Rona Clarka i Sama Bobricka "Morderstwo w hotelu" jest Jerzy Bończak, który to jest również odtwórcą jednej z głównych ról. Na scenie towarzyszą mu Magdalena Wójcik oraz Jacek Borkowski lub Piotr Polk.

Przedstawienie "Morderstwo w hotelu", które miało swoją premierę 26 września 2011 roku w Teatrze Capitol w Warszawie, to komiczna opowieść o trudnej miłości, która prowadzi do mordu. Małżeństwo państwa Millerów przeżywa wyraźny kryzys.

Piotr Polk i Magdalena Wójcik / Fot. mat. organizatoraPani Miller, nie będąc w pełni zaspokojona przez męża, rozpoczyna romans z przystojnym dentystą. Bohaterowie, chcąc nasycić swoje potrzeby, uciekają się do radykalnych rozwiązań. Para kochanków w pewnym momencie usiłuje zamordować męża, jednak... doskonały plan często ma słabe punkty.

30 marca 2012r. godz. 19
Teatr Muzyczny

ul. Północna 47/51
91-425 Łódź

Bilety w cenie 70, 80 i 100 PLN dostępne w kasie Teatru Muzycznego w Łodzi lub na stronie Eventim.pl

Fragmenty przedstawienia oraz wypowiedzi aktorów:Jacek Borkowski i Jerzy Bończak / Fot. mat. organizatoraJerzy Bończak, Magdalena Wójcik i Jacek Borkowski / Fot. mat. organizatora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Szkoda ze tak daleko.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirosław Wasiela
  • Mirosław Wasiela
  • 01.02.2012 20:30

Borkowskiego nie lubię, ale Magdalena Wójcik ... ach :) Szkoda, że sztuka jest w piątek. Jedyny dzień kiedy zostaję w pracy do 22.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.