Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12946 miejsce

Morderstwo w Żninie. 21-latek zabił kobietę

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-10-29 23:15

28 października w mieszkaniu przy placu Działowym 21-latek zamordował 37-letnią mieszkankę Żnina. Mieszkańcy są wstrząśnięci tym, co się stało, jednak przeczuwali, że coś złego może się tam wydarzyć - donosi portal mmŻnin.pl

Około godziny 17 w niedzielę policja otrzymała zgłoszenie, że w mieszkaniu przy placu Działowym znajduje się kobieta, która nie daje oznak życia. Na komendę zadzwonił lokator mieszkania Piotr J. Policja przybyła na miejsce, a wezwany lekarz stwierdził zgon kobiety.

Jak doszło do śmierci?

W mieszkaniu odbywała się prawdopodobnie libacja alkoholowa, którego uczestnikiem była denatka Agnieszka K. oraz dwóch mężczyzn: Piotr J. oraz Waldemar P. Kiedy mężczyźni spali do mieszkania wszedł Mariusz S. (21 lat). To on właśnie miał dokonać zabójstwa żninianki poprzez uduszenie oraz uszkodzenie nożem prawej części szyi. Mężczyzna również był pod wpływem alkoholu i miał we krwi ponad dwa promile.

- Podejrzany Mariusz S. przyznał się do popełnienia zbrodni Agnieszki K. Ujawniono ślady i zabezpieczono narzędzie zbrodni – powiedział Radiu Żnin FM prokurator Wojciech Jabłoński.

Przyczyny nie są znane

Policjanci zatrzymali wszystkich trzech mężczyzn, którzy przebywali tego dnia w mieszkaniu, w którym popełniono zabójstwo. W wyniku przesłuchania do morderstwa przyznał się Mariusz S. Jakie były szczegóły i przyczyny zdarzenia wyjaśni prowadzone przez funkcjonariuszy ze Żnina pod nadzorem prokuratora śledztwo. 21-latkowi zgodnie z artykułem 148. Kodeksu Karnego za popełnione przestępstwo grozi 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.

Mieszkańcy, którzy wypowiedzieli się w lokalnych mediach, doskonale znają mężczyznę mieszkającego w lokalu. Piotr J. otrzymał od gminy mieszkanie na tak zwany „lepszy start”. Wspierała go również pomoc społeczna. Mieszkańcy domu mówią, że przeczuwali, że wcześniej czy później wydarzy się tu tragedia. Libacje alkoholowe były na porządku dziennym. Wcześniej w tym samym mieszkaniu została zgwałcona inna kobieta, po czym sprawcy zamknęli ją w tapczanie. Kiedy się z niego wydostała, pobita ledwo co dotarła na komisariat.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.