Facebook Google+ Twitter

Morgane Polański dołączy do obsady "Wikingów". Zagra księżniczkę Gisli

Morgane Polański, córka Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner zagra francuską księżniczkę w trzeciej serii "Wikingów". Zdjęcia ruszą już latem.

 / Fot. screen z profilu Morgane Polański na FbPopularny kanadyjsko-irlandzki serial "Wikingowie", opowiadający o średniowiecznym wodzu Ragnarze, będzie mieć nowych aktorów. Do obsady dołączy trójka nowych aktorów: Lothaire Bluteau (znana z "Dynastii Tudorów"), Kevin Durand ("Noe: Wybrany przez Boga") oraz Morgane Polański. I to właśnie jej nazwisko wzbudza największe zainteresowanie.

21-letnia córka Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner, nie będzie debiutantką na planie, bo swoją przygodę zaczynała w 1999 roku epizodem dziewczynki w filmie Polańskiego "Dziewiąte wrota", w którym jej matka zagrała główną rolę obok Johnny'ego Deppa. Później wystąpiła jeszcze w scenach w "Pianiście", Oliwierze Twiście" i "Autorze widmo", a w 2005 roku zagrała w filmie "Backstage" u boku Seigner - przypomina tvn24.pl.

Morgane jest absolwentką studiów aktorskich na wydziale dramatycznym w Royal Central School of Speech and Drama w Londynie i marzy o pracy aktorki. W "Wikingach" będzie grać księżniczkę Gisli, córkę króla Francji Karola, wroga wikingów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Czyli także moje komentarze są odsłaniane? To miło mi? Sieć to dzisiaj potęga jednak. na platformie cyfrowej są kanały których mój telewizor co rusz nie chce odbierać, rozstraja się,mam Trwam i Polsat, kanały naukowe, rozrywkowe. Na temat Romana Polańskiego Romana Polańskiego napisałem artykuł w miesięczniku "Ekran" pt. "Dziewczyny Roman Polańskiego", gdy Morgane była dopiero w "planie" powiększania rodziny.
Roman Polański ma jeszcze jedną wspaniała kobietę w swoim życiu - własnie Morganę. Jak znam Go to są na stopie przyjacielskiej, jak kumple.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nikt nie komentuje, a oglądalność gigant!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Morgane Polański obecnie moim zdaniem wyglądem bardziej przypomina

http://nocoty.pl/title,Corka-Romana-Polanskiego-w-Wikingach,wid,16698815,wiadomosc.html

ojca reżysera i aktora i bardzo dobrze bo i aktorem jest Romek Polański znakomitym. Morgane mogłaby grac równie dobrze ksieżniczkę Leę w ciągu dalszym sagi "Gwiezdne wojny"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak ten czas leci, Morgane Polańska już dorosła i wystąpi w dużym filmie! Ojciec chyba jest z niej bardzo dumny!
Wanda Polańska świętej pamięci macocha Romana Polańskiego nieraz mi powtarzała; "Dla Romka najważniejsza była zawsze rodzina porem twórczość filmowa. On kochał bardzo zamordowaną pierwszą żonę Sharon Tate widziałam to gdy mnie zaprosili do Los Angeles". Ryszard Polański zawsze podkreślał: "Roman jest twórcą polskim". A sam Roman Polański gdy go spotkałem w 1975 roku na krótko przed aferą z nastolatką w Hollywood wyglądał sam jak nastolatek, niewysoki, towarzyski, tryskający energią. Jaka jest jego córka nie wiem w tym momencie i mam prośbę do Autorki artykułu o wzmiankę jaka jest Morgana , czy zna kilka słów po polsku? A może przypomina piękna Emanuelle Seigner która spotkałem na konferencji prasowej w Warszawie? Morgane zagra księżniczkę Wikingów? Ciekawe czy będzie to bajka taka jak animowane fabuły z cyklu "Jak wytresować smoka"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.