Facebook Google+ Twitter

Morgenstern gotowy na dalekie loty w zbliżającym się sezonie

Za niewiele ponad miesiąc rozpocznie się kolejny sezon PŚ w skokach narciarskich. Triumfator poprzedniego cyklu Thomas Morgenstern jest gotowy na dalekie skakanie i nie ukrywa, że po raz kolejny chce zdominować czołówkę.

Morgenstern, który wygrał ostatnią edycję Letniej Grand Prix nie kryje swojego pozytywnego nastawienia do walki na skoczniach podczas tegorocznego sezonu. / Fot. Miho, Creative Commons 3.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Thomas_Morgenstern_-_2011-02-27.jpg Kolejny Puchar Świata w skokach narciarskich przed nami. Wszystko wskazuje na to, że Austriacy po raz kolejny wypracowali wysoką formę. Lider drużyny Thomas Morgenstern będzie liczyć się w walce o najważniejsze cele w sezonie.

Morgenstern, który wygrał ostatnią edycję Letniej Grand Prix, nie kryje swojego pozytywnego nastawienia do walki na skoczniach podczas tegorocznego sezonu - podaje serwis skijumping.pl
Jak sam zaznacza będzie się skupiał wyłącznie na sobie, a nie na rywalach.

Austriak nie ukrywa swoich planów. "Na pewno dam z siebie wszystko. Nie ukrywam, że chcę wygrać kolejny raz klasyfikację generalną Pucharu Świata oraz Turniej Czterech Skoczni. O motywację do zwycięstw nie muszę się martwić; minione sukcesy bardzo mobilizują mnie do dalszych treningów" - zaznacza sportowiec. Podkreśla także, że bardzo ważna dla niego jest dobrą atmosfera panująca w zespole.

Pierwsze zawody PŚ zaplanowane są na 26 listopada w Kuusamo.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.