Facebook Google+ Twitter

Morrissey na dwóch koncertach w Polsce - Warszawa i Kraków!

Brytyjski wokalista, lider i autor tekstów zespołu The Smiths odwiedzi Polskę na dwóch koncertach w ramach swojej trasy koncertowej. Zobaczyć go będzie można najpierw Warszawie a dwa dni później w Krakowie.

 / Fot. Materiały prasoweMorrissey jako były wokalista The Smiths (zapewne najważniejszego zespołu indie w Wielkiej Brytanii w latach 80-tych) dzięki poetyckim tekstom pełnym romantycznego niepokoju, wyobcowania społecznego i ciętego dowcipu związał się mocno z liczną grupą podobnie jak on wrażliwej i zniechęconej młodzieży.

W 1988 roku wydał pierwszą solową płytę zatytułowaną „Viva Hate”. Po spokojnym okresie na przełomie tysiącleci, Morrissey powrócił na scenę muzyczną w 2004 roku z albumem „You Are the Quarry”, którego sukces udowodnił, że artysta pozostaje jedną z najbardziej lubianych postaci alternatywnego rocka.

Magazyn muzyczny NME określił Morrisseya „jednym z najbardziej wpływowych artystów w historii”, a The Independent stwierdziło: „wiele gwiazd musi umrzeć, aby osiągnąć status ikony, zaś Morrissey osiągnął ten status za życia”.

Morrissey w zeszłym roku, wydał autobiografię, która na Wyspach odniosła ogromny sukces. Później nagrał swój dziesiąty krążek "World Peace Is None Of Yor Business", który w 2014 trafił na sklepowe półki.

"World Peace Is None Of Yor Business" to kwintesencja osobowości Morrisseya. Płyta pełna jest sarkazmu, melancholii, prowokacji i sprzeczności. Fantastyczny na żywo Morrissey wystąpi na dwóch koncertach jesienią.

19 listopada KLUB STODOŁA Warszawa
21 listopada TEATR ŁAŹNIA NOWA Kraków


Bilety w cenach od 149 zł dostępne na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl

A poniżej tytułowy kawałek z najnowszej płyty Morrissey'a

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.