Facebook Google+ Twitter

„Morskie opowieści” | DZIECIAKI NA PIĘTRZE

„Morskie opowieści” to spektakl utrzymany w konwencji teatru ruchu, o lekkiej formie z wyraźnymi odniesieniami do komedii slapstikowej, rodem z niemego kina.

 / Fot. Teatr Łata16 kwietnia, Scena na Piętrze, bilety: 10 zł spektakl

godz. 16:00 „Morskie opowieści” – spektakl

„Morskie opowieści” to spektakl utrzymany w konwencji teatru ruchu, o lekkiej formie z wyraźnymi odniesieniami do komedii slapstikowej, rodem z niemego kina. Oprócz niezwykle ekspresyjnej gry aktorów, niewątpliwym walorem jest „żywa”, zmieniająca się scenografia, wprowadzająca widza w magię teatru.
Przedstawienie opowiada historię pary bohaterów, którzy nie mogąc zaciągnąć się na żaden okręt, postanawiają wziąć los we własne ręce i zbudować statek, którym wyruszą w rejs. Na morskich szlakach napotkają mnóstwo przygód. Bohaterowie stoczą bitwę morską, będą walczyć z żywiołem podczas burzy, staną oko w oko z groźną ośmiornicą, aż wylądują na pozornie bezludnej wyspie…
Choć początkowo relacje między głównymi bohaterami nie należą do najbardziej udanych, to wspólne przygody zacieśnią ich więzi, co w finale przyniesie prawdziwą przyjaźń. „Morskie opowieści” to spektakl nie tylko o odwiecznym pragnieniu i poszukiwaniu przygód, ale i o znalezieniu prawdziwego skarbu jakim jest przyjaźń.
Reżyseria: Sławomir i Wioletta Dadej
Występują: Wioletta Dadej, Kamil Zawadzki, Mirosław Ogórek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.