Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18409 miejsce

Moscow City Ballet wykona "Dziadka do orzechów". Wygraj bilety!

W łódzkim Teatrze Muzycznym, zaliczany do czołówki najlepszych baletów na świecie zespół Moscow City Ballet, 20 i 21 grudnia zaprezentuje "Dziadka do Orzechów" i "Jezioro Łabędzie". Mamy dla Was jedno zaproszenie!

Plakat trasy koncertowej Moscow City Ballet / Fot. mat. organizatoraO występach artystów Moscow City Ballet w Łodzi pisałem tutaj. Dzięki uprzejmości organizatora, agencji koncertowej Makroconcert, mamy do rozdania dwuosobowe zaproszenie na balet "Dziadek do Orzechów", który zostanie pokazany w piątek 21 grudnia o godz. 19.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym w naszym serwisie i przekonać nas, dlaczego to właśnie w Twoje ręce powinno powędrować zaproszenie. O terminie i sposobie odbioru karnetów powiadomię zwycięzcę 19 grudnia po godz. 20!

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Nigdy jeszcze nie byłam na takim widowisku! Proszę o danie mi szansy na zrealizowanie tego pragnienia i przeniesienie się na ten krótki czas do świata dziecięcych marzeń:) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powinienem wygrać bilety na balet, bo jestem w czepku urodzony :) Mówiąc bardziej serio to chciałbym zrobić niespodziankę żonie, która niestety nie była jeszcze na żadnym występie Moscow City Ballet z przyczyn finansowych. Zbliżają się święta i przyznam, że poprzez przyznanie mi biletu sprawicie niespodziankę mojej żonie, ale i nie tylko. Nic nie sprawi MI lepszego prezentu jak widok radości na obliczu mojej Połowicy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

kto wygrał bilety?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałbym prosić o bilety na "Dziadka do orzechów", ponieważ 21 grudnia jest jednym z niewielu dni które mam okazję spędzić z żoną, gdyż pracuję w systemie zmianowym, a moja Ukochana pracuje w Krakowie i prezent w postaci wspólnego wieczoru z Moscow City Ballet był by dla Niej wielką niespodzianką, szczególnie że nigdy nie była w teatrze na balecie w najlepszym wykonaniu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.