Facebook Google+ Twitter

Moskiewski cyrk na lodzie w Polsce już w styczniu 2011

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-11-18 15:51

Moskiewski Cyrk na Lodzie wojażował m.in. po Kanadzie, Japonii, gościł w Emiratach Arabskich, znany jest również bardzo dobrze w Europie i na Wyspach Brytyjskich. Teraz zagości w Polsce.

Moskiewski cyrk na lodzie to synteza perfekcyjnych ewolucji cyrkowych w połączeniu z choreografią, akrobatyką, a także „duża dawka humoru”. Łączy w sobie elementy rewii, cyrku i mistrzowskiej jazdy na łyżwach.

Plakat promujący występ Moskiewskiego cyrku na lodzie / Fot. Materiał organizatoraDoskonała i oryginalna muzyka (m.in. rosyjski folk w rytmie rock-roll’a), choreografia - pełna indywidualnych popisów - zawierająca trudne elementy jazdy figurowej na lodzie oraz jako ciekawostka - jazda na koturnowych łyżwach, co stanowi absolutne nowum i jednocześnie świadczy o wielkiej maestrii wykonawców.

A wszystko to w pięknych, kolorowych, oryginalnych kostiumach, z wykorzystaniem efektów świetlnych, co tworzy niepowtarzalne widowisko.

Artyści to przede wszystkim mistrzowie jazdy figurowej na lodzie, a także absolwenci Moskiewskiej Szkoły Akrobacji Cyrkowej i Wyższych Szkół Baletowych.

Żywe tempo, sportowe ewolucje, liczne gagi klownów sprawiają, że od samego początku publiczność zostaje wciągnięta w znakomitą zabawę i nic zatem dziwnego, że brawom i bisom zwykle nie ma końca…

Moskiewski cyrk na lodzie wystąpi w:
- Poznaniu 19.01.2011
- Zielonej Górze 24.01.2011
- Wrocławiu 25.01.2011
- Zabrzu 26.01.2011
- Warszawie 27.01.2011
- Kępnie 28.01.2011

Bilety do nabycia m.in. w sieciach www.eventim.pl oraz http://www.ticketpro.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.