Facebook Google+ Twitter

Moskwa zakorkowana. Rosjanie wracają do domów na mecz

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-26 19:33

Stolicę Rosji sparaliżowały ogromne korki. Wszystko z powodu Rosjan spieszących na półfinałowy mecz Mistrzostw Europy Rosja-Hiszpania.

W stolicy Rosji na dzisiejszą noc wprowadzono zakaz sprzedaży alkoholu. Służby porządkowe oceniają, że w przypadku zwycięstwa na ulice miasta może wyjść i bawić się 3 miliony ludzi.

W Moskwie podjęto szczególne środki ostrożności. Liczbę milicjantów, którzy mają pilnować porządku zwiększono w stolicy Rosji do ponad 4 tysięcy. Z ulicy Twerskiej, gdzie lubią zbierać się kibice, wyprowadzano samochody.
Emocje futbolowe dotarły nawet na szczyt UE-Rosja który odbywa się w Chanty-Mansyjsku na Syberii. Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew i Javier Solana, wysoki przedstawiciel do spraw wspólnej polityki zagranicznej i bezpieczeństwa UE przed uroczystą kolacją wymienili się opiniami na temat zbliżającego się meczu Rosja-Hiszpania. Javier Solana, który jest z pochodzenia Hiszpanem i Dmitrij Miedwiediew zapowiedzieli, że będą oglądać półfinałowy pojedynek.

Mieszkańcy Chanty-Mansyjska będą mogli obejrzeć mecz na wolnym powietrzu. Ogromny telebim ustawiono w Centrum Sportów Zimowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.