Facebook Google+ Twitter

Moto Show 2009. Dzień drugi i ostatni

Setki pięknych kobiet, tysiące samochodów i niezliczone ilości fanów motoryzacji połączonych słowami targi Moto Show 2009. Jednak wszystko co dobre kiedyś się kończy i tak było tym razem, o godzinie 18 zakończyła się największa impreza.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Początek targów przywitał nas wspaniałymi samochodami. Fot. Mateusz Max Maksiak
Początek targów przywitał nas wspaniałymi samochodami. Fot. Mateusz Max Maksiak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

Dzięki za dobre słowo :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mateusz - świetna galeria:)
Kasia, nie czepiaj się chłopaków, że chcą pooglądać laski - taka natura....;) Choć i za Łukasza i za Radka mogę poręczyć, że "nie są tacy, jak wszyscy":P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę, że Pani Kasia się zdenerwowała, o czym dowiaduję się dopiero teraz, a szkoda:) Proponuję poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem:) Miałem na myśli to, że jeśli już wspomniał o ładnych kobietach, to przydałoby się jedno, dwa zdjęcia w galerii, jako dowód. Czytelnik nie był na wystawie więc chciałby zobaczyć, co się działo.

Przyznaję, że poprzednią galerię widziałem trochę później i rzeczywiście tam jest dużo kobiet, więc należało po prostu zrównoważyć liczbę fotografii samochodów i ładnych pań w obu fotoreportażach:) Niemniej jednak zdjęcia super i nie rozumiem irytacji Pani Katarzyny:) Złość piękności szkodzi:) Proponuję nie czytać komentarzy, skoro tak bardzo Cię żenują:) Trochę dystansu czasami nie zaszkodzi:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Liczyłem, że zarówno autor jak i reszta oglądających zrozumie mój przekaz zawarty w pierwszym komentarzu. Ale niech będzie - postaram się Kasiu popracować nad konstruktywnością moich komentarzy o trzeciej nad ranem ;)
Pozdrawiam i miłego wieczoru :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

no i mamy polski standard -- 2 Polaków i 3 różne opinie
po to są gwiazdki, aby wyrazić swoje zdanie (plus komentarz)
podoba się daje więcej, nie podoba daje mniej lub wcale
o gustach się nie dyskutuje
ja wole brunetki i nie staram się przekonywać wszystkich, że są ładniejsze od blondynek czy rudych, po prostu szanuje gusta innych, (jakie to życie było by nudne i szare gdyby wszystkim podobało się to samo)
dajcie luz ludzie nie ma co się tak napinać

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetne zdjęcia! :) Właśnie ta "inność" bardzo mi się podoba :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja daje 4 a nie 5 bo galeria ok a 4 za to, że nie lubie zrobionych inaczej niż normalnie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kasiu, spokojnie, widać mnie nie zrozumiałaś. Rozumiem, że może Wam się podobać efekt hdr, ale mnie nie przekonuje w wykonaniu Maxa. Wspominając o panienkach, miałem na myśli, że poprzednia relacja była lepsza, nic więcej. W tej relacji nie brakuje mi lasek, wolałbym zobaczyć zdjęcia pochodzące z jednej ekspozycji. Więc Twoją insynuacje o parciu na szkło możesz sobie odpuścić. Odbijając piłeczkę można się zastanawiać czy serwis (W24 to nie portal Kasiu, przypominam) informacyjny jest miejscem na tak dalece posuniętą technikę artystyczną jaką jest hdr.
I bezpośrednio do Maksa: rozumiem fascynację tą techniką, fajnie, że uczysz się i próbujesz czegoś nowego, ale jak dla mnie przegiąłeś z suwaczkami przy wykonywaniu tych hdrów;) Życzę powodzenia w dalszych bojach :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja się na HDR nie znam. Dałam 5, bo mi się po prostu zdjęcia podobają. Tyle.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 26.10.2009 11:13

Piękne modele/modelki:) znakomita stylizacja/aranż z wydobyciem walorów linii, podkreśleniem kształtów - Artystyczne Moto Show z położeniem nacisku na Art - estetykę pojazdów:)
Gratuluję Autorowi! Bardzo dobre zdjęcia! Piękny byłby kalendarz z tymi zdjęciami:) może by warto nad tym pomyśleć:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.