Facebook Google+ Twitter

MOTO SHOW Bielawa 2012 (fotorelacja)

Asfalt ze świeżymi śladami spalonej gumy straszy kierowców na bielawskiej obwodnicy. Zakończył się pierwszy dzień Moto Show, imprezy znanej wśród stunterów w całej Polsce.

Rankiem mieszkańcy Bielawy usłyszeli ryk silników. To najlepsi zawodnicy z całej Polski przyjechali pokazać, jakie triki potrafią wyczarować na swoich motocyklach.

 / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagielnicki.art.pl)  / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagielnicki.art.pl)Po kilkugodzinnych treningach przyszedł czas na oficjalne otwarcie imprezy przez burmistrza miasta Ryszarda Dźwiniela. Został on przewieziony motorem przez jednego z uczestników. W ręce burmistrz trzymał flagę z logiem Moto Show.

 / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagielnicki.art.pl)  / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagielnicki.art.pl)Po oficjalnym otwarciu imprezy przyszedł czas na przywitanie uczestników. Rafał Pasierbek, słynny w społeczności motocyklistów jako Stunter13, witał się po kolei z każdym zawodnikiem. Jedna z ciekawszych wypowiedzi brzmiała "...przyjechałem na imprezę, ponieważ jest to jedyne miejsce gdzie mogę szybko pojeździć nie uciekając przed policją".

 / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagielnicki.art.pl)  / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagielnicki.art.pl)W celu rozgrzania asfaltu na trasę wyjechały trzy pojazdy przystosowane do driftu. Chłopaki z bielawskiego teamu narobili trochę dymu. Niestety, nie obyło się bez szkód. Słynny drifter Banan stracił tylny zderzak, po tym jak nieprawidłowo zaplanował tor jazdy i uderzył w krawężnik.

 / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagielnicki.art.pl)  / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagielnicki.art.pl)Po przejeździe czterokołowców na asfalt wyjechali rowerzyści, a chwilę po nich zawodnicy, jeżdżący pojazdami z silnikami. Nie zabrakło mocnych motocykli, ale dużo młodych zawodników startowało na słabszych modelach, a nawet na skuterach. Największe show zrobili dwaj dziesięciolatkowie na malutkich motorkach. Mimo że poziom wykonywanych przez nich trików nie był zbyt wysoki, to publiczności bardzo się podobało.

 / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagielnicki.art.pl)  / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagielnicki.art.pl)

Galeria zdjęc z Moto Show 2012

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

ciekawski ;)
  • ciekawski ;)
  • 04.06.2012 13:28

dawaj wiecej zdjęć !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.