Facebook Google+ Twitter

Motocykliści dzieciom - 10 kwietnia w Siemianowicach Śląskich

Siemianowice Śląskie, a właściwie ich mieszkańcy już nieraz udowodnili, że mają serce. Tym razem na pomoc potrzebującym dzieciom jadą fani dwóch kółek. Motocykliści organizują akcję "Motoserce".

 / Fot. motoserce.pl"Krew darem życia" - to hasło przewodnie akcji "Motoserce", która odbędzie się 10 kwietnia w Siemianowicach Śląskich przy terenie kompleksu sportowego "Siemion". Początek już o godz. 10.

Głównym celem akcji jest zbiórka krwi dla potrzebujących dzieci. To nie pierwsza akcja na terenie miasta Siemianowice Śląskie. Co kilka miesięcy można oddać krew najbardziej potrzebującym w specjalnym ambulansie, który krąży po Siemianowicach Śląskich.

Wstęp na imprezę charytatywną jest bezpłatny, a dodatkowo bez ograniczeń wiekowych. Może przyjść każdy, bowiem każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy zadbali o wszystkich i w programie przewidują gry, zabawy i konkursy - to dla najmłodszych. Dla nieco starszych osób przewidziane są koncerty zespołów: Lombard, Granda, Droga Ewakuacyjna, Nieformalni oraz Anny Wyszkoni z zespołu Łzy Zapowiada się wyśmienita impreza, która może wyjść wszystkim na plus.

Co ciekawe akcja "Motocykliści Dzieciom" będzie się odbywać w tym samym czasie w Warszawie. Tam również przewidziano występy gwiazd, pokaz stuntu motocyklowego i liczne konkursy. Więc warto się wybrać i przy okazji wspomóc potrzebujące dzieci.

Dzięki tej akcji motocykliści mogą nazbierać mnóstwo pozytywnych opinii, bo dla większości osób motocykliści to nieodpowiedzialne osoby, bezmyślnie jeżdżące na motorach. Często nazywani "dawcami". Miejmy nadzieje, że to się odmieni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Brawo za wsparcie krajowej akcji.
5+ za zachętę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze 10 kwietnia 2010 akcja "Motoserce" odbywa sie w całej Polsce.
U nas też przewidziano występy miejscowych artystów, pokaz udzielanie pierwszej pomocy,pokazy strażackie, i wiele innych... Przede wszystkim oddawanie krwi.
www.cennekrople.pl.tl mają nadzór nad przebiegiem akcji krwiodawstwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.