Facebook Google+ Twitter

Motocykliści opanowali Tarnów

Od piątku do niedzieli odbywa się w Tarnowie zlot motocyklistów z Ukrainy, Czech, Słowacji i Polski. Organizator imprezy - Tarnowska Konfederacja Motocyklistów WATAHA chce zmieniać złą opinię o motocyklistach.

Wsród uczestników Zlotu były także dziewczyny / Fot. Marek CiesielczykOd wczoraj trwa w Tarnowie 1. Międzynarodowy Zlot Motocyklowy. Impreza zakończy się jutro. Celem zlotu jest integracja środowiska motocyklowego z całej Polski oraz ze Słowacji, Czech i Ukrainy, a także promocja bezpiecznego korzystania z motocykli i dróg publicznych. Organizatorem imprezy jest Tarnowska Konfederacja Motocyklistów „WATAHA”, która zamierza przez trzy dni promować i propagować kulturę motocyklową wśród osób dorosłych i młodzieży.

"Przez akcję charytatywną oraz uczestnictwo dzieci niepełnosprawnych chcemy zmienić złą opinię o motocyklistach, wykreowaną przez filmy amerykańskie i nieodpowiedzialne popisy osób bez wyobraźni" – deklarują organizatorzy zlotu. Impreza tego typu odbywa się w Tarnowie po raz pierwszy. Patronat objął nad nią prezydent Tarnowa, Ryszard Ścigała.

W czasie Zlotu odbyły się również pokazy akrobatyczne motocyklistów / Fot. Marek CiesielczykZlot wzbogaciły pokazy akrobatyczne motocyklistów tarnowskich na terenie stadniny koni w Tarnowie - Klikowej. Prezes "Watahy" Antoni Zabdyr zapowiada także paradę motocyklistów ulicami Tarnowa. Chce w ten sposób z jednej strony zaprezentować motocyklistów mieszkańcom miasta, a z drugiej pokazać Tarnów gościom zza granicy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.