Facebook Google+ Twitter

Motocykliści przed sąd za protesty na autostradzie

Zarządca autostrady A4 Katowice-Kraków - Stalexport, wystąpił do sądu o ukaranie motocyklistów uczestniczących w letnich protestach w tym miejscu. Kto wygra, zadecyduje sąd.

Remonty i protesty na A-4 to codzienność. / Fot. fot.Wiesław TuszyńskiW tym roku odbyło się klika protestów motocyklistów, którzy domagają się zmniejszenia wysokości opłat za przejazd autostradą. Obecnie muszą płacić tyle samo co kierowcy samochodów.

Stalexport - firma, która zarządza autostradą, pozwała do sądu motocyklistów, którzy najdłużej płacili za przejazd. Przypominam, że protest polegał na płaceniu jednogroszowymi monetami - w związku z tym, długi postój na bramkach tamował ruch na wjazdach na autostradę. Ciekawe jak sąd rozstrzygnie tę sprawę, gdyż płacenie małymi nominałami jest jak najbardziej dozwolone.

Autostrada A4 z Krakowa do Katowic jest w ciągłym remoncie i zawsze na jakimś odcinku jest wyłączony z ruchu któryś z dwóch pasów. Utrudnienia i konieczność spowolnienie jazdy do 40km/godz to prawie standard, a korki - zmora kierowców do tego standardu się zaliczają.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 18.01.2010 20:51

Poczekajmy lata, już zaproszenia rozesłane, będzie tam tłoczno - oj TŁOCZNO! od motocyklistów.... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.