Facebook Google+ Twitter

Motorniczy zostawił tramwaj i wyskoczył na zakupy

Tramwaj na światłach awaryjnych, korek pojazdów, zablokowana ulica a motorniczy w sklepowej kolejce

Wczoraj   tuż przed godziną 22  w Krakowie na ul Kalwaryjskiej stanął ruch pojazdów. Nic nie wskazywało na to, że zdarzył się jakiś wypadek, ale tramwaje stały w kolejce jeden za drugim, a pomiędzy nimi samochody. Ulica była całkowicie zakorkowana. Z ciekawości wyszedłem zobaczyć  co się dzieje, ale niczego niepokojącego nie zauważyłem. Nagle z pobliskiego sklepu wybiegł motorniczy z zakupami, wsiadł do tramwaju i jak gdyby nigdy nic, odjechał. Przez chwilę stałem zaskoczony. Widać tak też można.

Rano postanowiłem zasięgnąć informacji u rzecznika prasowego Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji – nic nie wiedział o nocnym zdarzeniu na Kalwaryjskiej, ale sprawdził moją informację.  Motorniczy przyznał się do zakorkowania ulicy. - Zostaną w stosunku do niego wyciągnięte konsekwencje służbowe za przekroczenie przepisów ruchu drogowego i regulaminu MPK – powiedział Wiesław Szapalski.

 

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

:D :D :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

To kolejny przyklad, że w Krakowie duch nie ginie :-). Przed laty, gdy mieszkałam jeszcze w Krakowie, na przystanku pod Pocztą Główną podszedł do tramwaju niewidomy. Motorniczy wysiadł, przywitał sie z nim, po czym niewidomy zajął jego miejsce i ...tramwaj ruszył. Pasażerowie zamarli, a dopiero po chwili okazało się, że dwaj motorniczowie zrobili pasażerom dowcip!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus! Brawo, fajny event : )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Groteska

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo i plus za czujność i interwencję. Ciekawe - jeśli za miesiąc ktoś zajrzałby do papierów mayorniczego to czy znajdzie jakąś naganę? Jak myślicie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.