Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27685 miejsce

Motoserce 2012 w Zbąszyniu

Klub motocyklowy "Łabędź" FG Zbąszyń 21 kwietnia 2012 r. (sobota) przyłącza się do organizacji akcji Motoserce 2012. Masz serce dla dzieci? Przyjdź!

Plakat informacyjny Motoserce 2012 / Fot. organizator akcji

Jeśli masz serce dla dzieci przyjdź


Klub Motocyklowy "Łabędź" ze Zbąszynia zaprasza na akcję Motoserce 2012. w sobotę 21 kwietnia, na plac Rybaki w Zbąszyniu.

Celem imprezy jest zbiórka krwi dla dzieci, a także miłe spędzenie sobotniego dnia rodziców ze swoimi pociechami, na imprezach przygotowanych przez Klub Motocyklowy "Łabędź".

Impreza zostanie rozpoczęta o godz. 9, akcją poboru krwi. Na dawców będzie czekała ekipa z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Poznania, do godz. 14 w Domu katolickim.

Organizatorzy akcji - motocykliści z Klubu "Łabędź" / Fot. Dorota MichalczakW programie sobotniej akcji: występy artystyczne maluchów z przedszkoli gmin Zbąszyń, Zbąszynek i Babimost, mini parada motocyklowa, pokaz ratownictwa drogowego z udzielaniem pierwszej pomocy przygotowany przez Ochotniczą Straż Pożarną, prezentacja samochodów terenowych i motocykli.
Ponadto występy zespołów muzycznych, konkursy, gry i zabawy dla dzieci. Szczegółowy program imprezy na stronie www.motorklub.zbaszyn.pl

Dla oddających krew przygotowano okolicznościowe kubki, oraz bezpłatne posiłki dla czynnych uczestników Akcji Motoserce (grochówka i grill).

Zanim zgłosisz się do punktu poboru krwi, zapoznaj się z informacjami na stronach:
Jak zostać krwiodawcą
Zostań dawcą
Informacja o chorobach zakaźnych

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Impreza udana, ma 6 spisały się maluchy prezentując swoje artystyczne umiejętności, oraz krwiodawcy, których w miasteczku nad Obrą nigdy nie brakuje.
Oddali 37,350 l tego cennego leku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajna sprawa!!!
Co do oddawania krwi, to ci wspaniali motocykliści, powinni częściej odwiedzać punkty poboru krwi. Nie jest to mus, ale miło było by gdyby częściej wspierali chorych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Motoserce w Ostrowcu Świętokrzyskim: 21.04.2012 r. o godz.9.00 w amfiteatrze w Parku Miejskim.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.