Facebook Google+ Twitter

Motoserce - podsumowanie akcji

To była pierwsza tak duża impreza o ogólnopolskim zasięgu, zorganizowana przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych, przy udziale m.in. Polskiego Czerwonego Krzyża. Zebrano ponad 1260 litrów krwi!

Oficjalny plakat akcji / Fot. Organizatorzy "Motoserca"4 kwietnia w ogólnopolskiej akcji oddawania krwi dla chorych dzieci zjednoczyło się blisko 50 miejscowości, w tym m.in. Warszawa, Łódź, Kraków, Tarnów, czy Białystok. Podczas całodniowych imprez odbyły się liczne pokazy służb mundurowych, parady motocyklowe, pokazy mody i tańca współczesnego, oraz koncerty. Na scenach w całej Polsce zagrało kilkadziesiąt znanych zespołów i wokalistów. Wśród największych znaleźli się m.in. Oddział Zamknięty, Totentanz, M.R.O.W.I.S.K.O., Fibrys, Afromental i Ewelina Flinta.

- Impreza "wypaliła" w 100 procentach. Wszystkie punkty krwiodawstwa pracowały bez zarzutu. Wszystkie imprezy towarzyszące zbiórce krwi udało się przeprowadzić zgodnie z planem. We wszystkich miastach biorących udział w akcji frekwencja była znakomita. Nawet pogoda dopisała - opowiada Janusz „Jano” Jankowski, koordynator akcji.

I wreszcie najważniejsze – do chwili obecnej naliczono 1260 litrów zebranej krwi.

__________
Zobacz fotorelacje dziennikarzy Wiadomości24.pl:
Łódź - Piotr Parzonko i Anna Korzon
Wrocław - Mariusz Witkowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.