Facebook Google+ Twitter

"Motyle są wolne" - historia prawdziwej miłości

Śmiech, na przemian z wybuchami płaczu, to emocje towarzyszące widzom spektaklu pt: "Motyle są wolne". To historia wzruszającej miłości wystawiona w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Plakat promujący sztukę / Fot. materiały organizatoraKomedia sentymentalna, autorstwa Leonarda Gershe, w reżyserii Zbigniewa Lesienia, to fascynująca historia o dwojgu młodych ludzi. Don to niewidomy chłopak, który próbuje samodzielnego życia, pragnie udowodnić najbliższym, również sobie, że mimo swej niepełnosprawności jest zdolny do niezależnej egzystencji. Los chciał, by na swej drodze spotkał Jill, przebojową dziewczynę, która niejedno w życiu przeszła. Don, aby wyrwać się się spod klosza ochronnego stworzonego przez matkę, postanawia wynająć mieszkanie na Manhattanie. Ma dwa miesiące, by udowodnić, że jest na tyle samodzielny, aby móc układać swoje życie po swojemu. Jeśli mu się nie uda, musi wrócić do domu rodzinnego.

Matka głównego bohatera to wytworna kobieta, bardzo kocha swoje dziecko, dlatego chce je uchronić przed złem całego świata. Nie pozwala, by doświadczyły go kolejne rozczarowania. Wie ,że życie jest ciężkie, nie zawsze sprawiedliwe. W trosce o syna nie zważa na jego odczucia, nie akceptuje też jego znajomości z Jill.

Jill to młoda, atrakcyjna kobieta. Marzy jej się, by zostać aktorką, gwiazdą światowego formatu. Już od dawna nie mieszka z rodzicami, żyje na własny rachunek, według swoich reguł. Gdy poznała Dona, swojego nowego sąsiada, początkowo nie zauważyła jego inności. Chłopak przypadł jej do gustu, nie przeszkadzało jej to, że jest niewidomy. Była nim oczarowana, zresztą działało to w obydwie strony. Między tym dwojgiem wybucha ogniste uczucie. Ich miłość zostanie wystawiona jednak na ciężką próbę. Czy ją przetrwa? Sprawdźcie sami!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.