Facebook Google+ Twitter

Mouse On Mars na jedynym koncercie w Polsce

Niemiecka marka, duet Mouse On Mars i autorka jednej z najlepszych polskich płyt elektronicznych czyli ZAMILSKA wystąpią na jednej scenie w warszawskim Basenie.

Mouse on Mars / Fot. za: youtube.plMOUSE ON MARS + ZAMILSKA
25.04 BASEN | Warszawa
bilety: 50/60pln
Miejsca sprzedaży: salony Empik, Media Markt, Saturn oraz online: biletomat.pl, evenea.pl, ticketpro.pl, ebilet.pl, eventim.pl

Mouse on Mars

Mouse on Mars jest jednym z tych zespołów elektronicznych, który wytrzymuje próbę czasu i stale wymyślają się na nowo, dzięki czemu wznoszą muzykę elektroniczną na nowe wyżyny, mieszając dźwięki zagłady z fragmentami melodii. Przez prawie dwie dekady Andi Toma i Jan St. Werner pracowali w pocie czoła, aby stworzyć nowy muzyczny język, pokręcony w tysiące niezliczonych zakłóceń. Mouse on Mars nie tylko tworzą swoją autorską wizję muzyki klubowej, ale również wiele remiksów oraz współpracują z artystami elektronicznymi z całego świecie. Wydali do tej pory 10 albumów, które doskonale pokazują ich ewolucję: od ambient house'owych "Vulvaland" i "Tahiti", do kapryśnej i zabawnej "Niun Niggung" zawierającej sample akustycznej gitary; od gęstego brzmieniowo "Idiology", do chwytliwego "Radical Connector". W 2012 pojawiła się ich najnowszą płyta "Parastrophics", która jest wizją muzyki eksperymentalnej po drugiej stronie króliczej nory. Jedno jest pewne: zobaczyć Mouse on Mars na żywo jest wielkim przeżyciem.


Zamilska

Popularność ZAMILSKIEJ wybuchła z dnia na dzień , gdy do sieci trafił jej pierwszy singiel „ Quarrel" . Jednym utworem był a w stanie skupić na sobie uwagę całego muzycznego środowiska, zdobywając świetne opinie zarówno w polskiej jak i zagranicznej prasie. Liczne koncerty zagrane jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty rozgrzały powiększające się rzesze fanów. Swoim debiutanckim albumem UNTUNE, który ukazał się 26 maja, nie zawiodła pokładanych w niej oczekiwań . Wydawnictwo UNTUNE zdobyło uznanie wśród krytyków i publiczności a pomimo ciężkiego charakteru muzyki, płyta trafiła w gusta szerszego niż można oczekiwać grona odbiorców i została określona mianem otwartej oraz niezwykle tanecznej. Sama Natalia unika szufladkowania, stawia na spontaniczność i przełamuje wszelkie stereotypy. Koncerty, w które ZAMILSKA wkłada niespotykaną pasję i energię to żywiołowa dawka monstrualnego basu i potężnych bitów, wprowadzające publiczność w niezapomniany, taneczny trans.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.