Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4165 miejsce

"Mówię szczerze to, co myślę" - wywiad z Katarzyną Sokołowską

Współautorzy: Filip Chochół

Kiedyś koncertowała z muzyką dawną, dziś reżyseruje najważniejsze pokazy mody. Trudno godzi się na kompromisy. Profesjonalistka w każdym calu. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Katarzyna Sokołowska.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Katarzyna Sokołowska / Fot. Małgorzata LeitnerDziś uznawana jest za najlepszą polską reżyserkę i choreografkę pokazów mody, zanim jednak zaczęła swoją przygodę z branżą modową, przez wiele lat koncertowała z muzyką dawną. Z perspektywy czasu Katarzyna Sokołowska zauważa, że miało to ogromny wpływ na jej dalsze losy. "Takie dzieciństwo rzutuje na dalsze życie i moje wybory miały źródło w tym, co wtedy przeżyłam" - podkreśla.

Duży potencjał dostrzegł w niej profesor od reżyserii i zaproponował jej zrobienie pierwszego pokazu mody. Branża modowa dopiero rozwijała się wówczas w Polsce, a na rynku nie było osób, które zajmowały się wyłącznie reżyserią pokazów. Katarzyna Sokołowska de facto sama stworzyła sobie swój wymarzony zawód i w szybkim tempie zaczęła odnosić kolejne sukcesy. Przez szesnaście lat zrealizowała mnóstwo pokazów zarówno w Polsce, jak i w wielu europejskich stolicach.

Choreografka i reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska gościła w redakcji W24 / Fot. Małgorzata LeitnerWięcej osób usłyszało o niej po tym, jak okazało się, że zostanie nowym jurorem w trzeciej edycji "Top Model" Coraz więcej zaczęło się o niej mówić, coraz częściej zaczęto ją pokazywać w rubrykach towarzyskich - jednak, co ciekawe, zawsze pisze się o niej tylko w kontekście pracy zawodowej, nigdy prywatności. "Bardzo mnie cieszy, że tak wielu ludzi interesuje to, co robię i mnie doceniają" - przyznaje Katarzyna Sokołowska. Codziennie otrzymuje także wiele wiadomości od młodych osób, które proszą ją o rady i przepis na sukces.

Obejrzy cały wywiad z Katarzyną Sokołowską:


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pani Katarzyno uśmiałem się do łez, na temat "aktorskich dowcipów z mężem atletą" :)) Pozdrawiam serdecznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.