Facebook Google+ Twitter

"Może być gorąco" w stolicy. Protest ws. TV Trwam w dniu otwarcia Euro 2012

Prawdziwi Polacy nie mogą czekać zbyt długo. Chcą władzy i nie ma na to rady. Protestują i będą protestować nawet w dniu otwarcia Euro. Chodzi o wolność dla mediów, w tym TV Trwam, o demokrację i obronę Kościoła. Stolica 8 czerwca będzie zablokowana.

Jeszcze nie opadł kurz po sobotnim marszu 21 kwietnia w Warszawie w obronie Telewizji Trwam, jeszcze Baeta Kampa nie znalazła swoich butów, po tym jak służby porządkowe PiS rozzuły ją dla hecy i puściły w skarpetkach, a tu już na horyzoncie rośnie kolejny marsz dla Trwam. Rosną przygotowania do większego, głośniejszego i bardziej donośnego marszu, do marszu dla TV Trwam, który ma się odbyć 8 czerwca, czyli pierwszego dnia futbolowego Euro 2012 – podaje tvp.info.

Tego dnia stolicę opanują ludzie i hasła TV Trwam oraz mafia taksówkarska Warszawy. Te dwie wielkie manifestacje zagłuszą swoimi klaksonami nie tylko paradę walki sportowej, ale i dobry nastrój organizatorów europejskiej imprezy, dobry nastrój władz stolicy i państwa oraz kibiców i miłośników piłki kopanej, zwłaszcza przez naszą wspaniałą drużynę narodową.

Manifestacji taksówkarzy nie należy jednak mieszać z manifestacją katolików. Ta druga ma zablokować stolicę skutecznie, aby w patriotycznym marszu w obronie wolności mediów, Kościoła i demokracji, której u nas nie ma - kolejny raz pokazać Polakom i światu, że Polską nie rządzą Polacy, bo Polska w kondominium i trzeba walczyć o wolność. Będą znów protestować te same środowiska – PiS, Solidarna Polska, kluby "Gazety Polskiej", kluby Radia Maryja, związek "Solidarność", "Solidarni-2010" i różne związki zawodowe oraz stowarzyszenia katolickie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

neXt
 • neXt
 • 29.04.2012 17:36

A wszystko bo Jarek ma parcie na Wawel. Chciałby 'dołączyć' do brata w chwale Wielkiej Rewolucji Pisowskiej, ale.... zaczyna najwyraźniej do niego docierać, że po pierwsze ma mało czasu, a po drugie, że szanse są znikome. Panie Jarosławie, zawsze jeszcze może Pan spróbować tańca na lodzie lub small brother'a... może się Pan (mówiąc językiem Tomaszewskiego) 'nie zapłodni' i zostanie zapamiętany jako aktor-celebryta (a nie jak teraz jako przeciętny polityk, który lubi robić dużo szumu wokół siebie). Tego serdecznie Panu życzę!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kuba W
 • Kuba W
 • 25.04.2012 08:28

Powiedział że przed Biskupami nie będzie klękał ,ale przed wyborami szybko ślub kościelny wziął ,by nie narazić się wyborcom wierzącym .Ja go nie cenię bo jest zdrajca i dupek ;który przejdzie do historii w niesławie .Zhańbił siebie rodzinę i Polskę na arenie międzynarodowej ,teraz Mistrzostwami chce uszczęśliwić Polaków. Tysiące ludzi nie ma za co żyć ,kupić lekarstwa, gospodarka się wali ,a on igrzyska ludziom robi! Cham i zdrajca!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
(*
 • (*
 • 25.04.2012 02:43

Panie Premierze Tusk... Powiedział Pan kiedyś, że przed biskupami nie będzie Pan klękał. I za to darzę Pana wielkim szacunkiem. Ale proszę zauważyć, że księża na czele z ich watykańskim przywódcą również przed nikim karku nie chylą. Jedyny błąd jaki popełniono w Polsce po obaleniu komuny, to jest to że pozwolono rozwinąć się kościołowi. Niemcy również mają swojego papieża, ale mają również i porządek u siebie. Nie pozwolili im się rozwinąc. B XVI nauczył mówić się po polsku i kontynuuje w Polsce dzieło swojego poprzednika.

Komentarz został ukrytyrozwiń
(*
 • (*
 • 25.04.2012 02:25

Nie chcę być złym prorokiem, ale euro 2012 widzę w czarnych barwach.I to dosłownie. Ten czarny belzebub z Torunia może doprowadzić do strasznej tragedii. Chociaż jego osobiście nie będzie. On już armię ustawił. Jeżeli ta banda baranich łbów rzeczywiście zwoła ta manifestację w dniu otwarcia euro2012, to może na prawdę do sytuacji której nie opanują żadne służby porządkowe. Ktoś taki jak Rydzyk powinien być tępiony w zarodku. Tak jak zrobiono z nim w niemczech. Ale i u nas był czas na to. Teraz jest już chyba za późno. Obym nie był złym prorokiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lipa
 • Lipa
 • 24.04.2012 22:06

Na boisko wejdzie kurdupel [ nie wie co to boisko i piłka , ile jest bramek ] z Rydzykiem i zatańczą walca.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 24.04.2012 21:53

Impreza się nie uda bo drużyna F. Smudy jest tak samo cienka ,jak rząd Tuska. A jak coś nie wyjdzie to dupek Tusk, wszystko zwali na opozycję. Jak się nie umie rządzić i grać to szuka się winnych. Tuskowi nawet własne gacie przeszkadzają .

Obalić rząd bo dupek Tusk nie potrafi rządzić - każdy sposób jest dobry, by ten obłąkany rząd obalić i zamknąć do kibla!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kiler
 • Kiler
 • 24.04.2012 21:45

No nie , Dodam, erk , Ad rem ,to ten sam POwski Matoł ,do robienia zadymy !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kaczyński - ogar...

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Dodam!
 • Dodam!
 • 24.04.2012 21:11

Nie daj Bóg. Idę z synami na mecz ......Kaczyński opamiętaj się .

Komentarz został ukrytyrozwiń
erk
 • erk
 • 24.04.2012 21:06

im częściej i im więcej ludzi wychodzi na ulicę,tym większe prawdopodobieństwo,że wszystko wymknie się spod kontroli.koloratki w końcu dopną .Koalicja watykan-sekta smoleńska będzie miała co świętować-jednych trupy doprowadzą do władzy,drudzy trupy będą rachować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.