Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18398 miejsce

Możesz wziąć udział w winobraniu u Stinga. Wystarczy zapłacić 262 euro

262 euro dziennie - taki cennik za pracę w swojej posiadłości przedstawił Sting. Interesujące jest jednak to, że to pracownik musi zapłacić Gordonowi Sumnerowi, a nie na odwrót.

 / Fot. By Yancho Sabev (Own work) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html)], via WikimediSting poszukuje chętnych do pracy przy zbiorze oliwek i winogron w swojej 900-hektarowej posiadłości w Toskanii. Oferta jest co najmniej zaskakująca, bo artysta zamierza pobierać opłatę za możliwość pracy u niego. Wokalista traktuje pracę u niego jako szkolenie lub warsztaty. Pracownicy poznają sposoby uprawy winogron, spędzą czas w pięknym otoczeniu. Pod koniec dnia będą mogli... nabyć wino ze szczepu, przy którym pracowali - podaje Wybrocza.pl.

XVI-wieczna posiadłość Stinga znana jako Il Palagio, znajduje się kilkadziesiąt kilometrów od Florencji. Artysta kupił ją 15 lat temu i odrestaurował. Na terenie posiadłości wokalista prowadzi sklep z produktami ze swojego gospodarstwa. Wynajmował też domki za 6 tys. euro tygodniowo.

Sting to brytyjski wokalista i basista. W 1977 r. był współzałożycielem zespołu The Police. W 1981 r. rozpoczął solową karierę. Artysta znany jest z działalności charytatywnej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.