Facebook Google+ Twitter

"Mózg mi się zlasował". Kuczyński oburzony na Adama Michnika

Waldemar Kuczyński nie wiedział o tym, że Adam Michnik podpisał się w 2010 roku na prezydenckiej liście poparcia dla kandydatury Jarosława Kaczyńskiego. "Mózg mi się zlasował" - powiedział zbulwersowany Kuczyński.

Dzisiaj w Radiu TOK FM publicyści rozmawiali na temat wniosku PO postulującego postawienie Jarosława Kaczyńskiego oraz Zbigniewa Ziobrę przed Trybunałem Stanu. Według Andrzeja Stankiewicza jest to element rozgrywki pomiędzy Tuskiem oraz Schetyną. Były szef MSWiA ma grać na rozłam w partii, zgłaszając projekty dzielące PO. Dziennikarz "Wprost" stwierdził, że część krytyków Kaczyńskiego przebaczyła mu jego grzechy IV RP. Jako przykład Stankiewicz wskazał Adama Michnika, który podpisał się na prezydenckiej liście poparcia dla lidera PiS w 2010.

Ta informacja wzburzyła obecnego w studiu Waldemara Kuczyńskiego: "Jak Adam Michnik mógł coś takiego takiego zrobić?" - zapytał z niedowierzaniem.

Kuczyński jest fanatycznym krytykiem PiS; uważa, że zwycięstwo tej partii w 2005 roku umożliwiło zamach na polskie państwo dokonane przez część polskiego społeczeństwa. Z kolei projekt IV RP ma według niego znamiona konstytucyjnego przestępstwa. Dlatego postawienie jej autorów przed Trybunałem Stanu jest jak najbardziej zasadne. Będzie przestrogą dla wszystkich polskich polityków, aby nikt więcej nie odważył się wskrzesić idei IV RP.

Czyż nie miał racji Stanisław Michalkiewicz, który napisał: "Widać zatem wyraźnie, że podstawowym celem wniosku o postawienie Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry przed Trybunałem Stanu jest przypomnienie wszystkim Umiłowanym Przywódcom iż konstytuująca III Rzeczpospolitą zasada: „my nie ruszamy waszych - wy nie ruszacie naszych” - cały czas pozostaje w mocy i każdego, kto ją naruszy, dosięgnie surowa ręka sprawiedliwości ludowej"?

Google Plus

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kuczyński za prywatyzacje Polskiego majątku powinien siedzieć za kratkami pod ścisłym nadzorem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.