Facebook Google+ Twitter

Mozilla Messaging nową spółką Mozilla Foundation

Dwa dni temu oficjalnie rozpoczęła działalność Mozilla Messaging, która specjalizuje się w poczcie elektronicznej. Nowa spółka zajmie się rozwojem aplikacji "Thunderbird 3".

Logo Thunderbird'a / Fot. Mozilla"Thunderbird" jest klientem poczty elektronicznej spod znaku Mozilli, która jest alternatywą dla takich aplikacji jak "Outlook Express" czy "The Bat!". Tworzony program jest darmowy, oparty na licencji Open Source.

19 lutego działalność rozpoczęła Mozilla Messaging, która zajmie się kolejną wersją programu. Jedną z planowanych zmian jest wprowadzenie zintegrowanego kalendarza, a także usprawnienie wyszukiwania korespondencji i zwiększenie komfortu użytkowania aplikacji.

Nowa spółka jest w 100 procentach własnością Fundacji Mozilla. W skład jej zarządu wchodzą: jako prezes - David Ascher, wiceprezes - Christopher Beard oraz dyrektor generalny Mozilla Labs - Marten Mickos

Źródło: www.mozilla-europe.org

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Najważniejsze są skiny i pluginy, a tych na stronach społeczności jest dostatek. Zawsze jak instaluję coś Mozilli mam wrażenie, że jest to tylko szkielet samolotu który muszę sobie sam zbudować. Każdemu wedle potrzeb ;) W tym przypadku ten system się sprawdza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mozilla ogólnie dobre programy robi, i co najważniejsze, bezpłatnie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

używam TB i jestem zadowolony, doinstalowałem do niego kalendarz, super sprawa ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.