Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10476 miejsce

Możliwości naszego mózgu jeszcze przez nas nie odkryte

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-04-20 08:51

To od nas zależy rozmiar naszego biustu, nasza waga i nasz wzrost! Wszystko zależy od mózgu.

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym co wpływa na nasz wygląd, nasze umiejętności lub na to jak postrzegają nas inni? Można by powiedzieć, że wygląd dziedziczymy po naszych rodzicach. Możemy go pielęgnować, dbając o siebie, ćwicząc, jedząc zdrowo. To "oczywista oczywistość". Ale czy nie macie wrażenia, że coś jeszcze ma na to wpływ.

Niekiedy uważamy, że jesteśmy za wysocy, innym razem, że zbyt tędzy, nie lubimy swojego ciała, wydaje nam się nieatrakcyjne, chcemy zrobić coś, żeby wyglądało inaczej (często nie robimy nic, tylko narzekamy). Wszystkie te przykłady dotyczą raczej kobiet (kompleks standardowy to zbyt małe piersi).
I tak można by było wyliczać bez końca. Kompleksów jest wiele.

Ale czy nie zauważyłyście, że niektóre części naszego ciała jednego dnia potrafią wyglądać inaczej, a drugiego jakby się zmieniły? Jednego dnia jesteśmy za wysocy, ale już na drugi dzień jesteśmy jakby "normalni". Jak myślicie, czy rzeczywiście nasze ciało w ciągu jednego dnia uległo takiej zmianie? Wydaje mi się, że nie. A więc jeżeli to nie ciało, to musi być psychika. Ludzie postrzegają nas tak, jak my sami siebie postrzegamy. Ludzie pewni siebie są o wiele bardziej atrakcyjni od nieśmiałych i zamkniętych w sobie. Świadomość własnej urody jest bardzo ważna w relacjach międzyludzkich.

Ostatnio zaczęłam się również zastanawiać czy jeśli sobie zaczniemy wmawiać, że mamy piękny biust, to czy on rzeczywiście nie urośnie. Czy nasz organizm nie ma takiej "mocy", aby siłą woli zmienić nasze ciało. Przecież słyszy się o tym, że siłą woli ludzie potrafią wyjść z choroby. Mają wielką chęć życia i organizm sam walczy z chorobą. Może tak samo jest z innymi rzeczami. Może tak naprawdę potrafimy zmieniać się tylko siłą naszej woli.

David Knight uważa, że kobiety, z jego pomocą, są w stanie siłą woli ujędrnić swój biust i powiększyć go nawet o 2 numery w przeciągu 12 tygodni. Muszą tylko poddać się hipnozie za pośrednictwem oferowanych przez niego płyt CD.
Może wydawać się nam to śmieszne, ale jest to całkiem prawdopodobne. Tak naprawdę nie znamy możliwości naszego mózgu. Jestem tego zdania, że ludzie mają w sobie taki potencjał, że bez problemu mogli by latać, tylko jeszcze nie potrafimy użyć tej części mózgu, która za to odpowiada.

Wracając do cudownych płyt pana Knighta, to według mnie nie one sprawiają, że biust nam rośnie, tylko one wyzwalają w nas przekonanie, że tak jest. Dlatego jestem prawie pewna, że i bez tych płyt możemy osiągnąć oczekiwany efekt dzięki autosugestii. Dokładnie tak samo działają herbatki, które możemy kupić w sklepach internetowych. Pijąc jedną dziennie przez dwa tygodnie, możemy uzyskać niesamowity efekt.
(Magdalena )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.