Facebook Google+ Twitter

Mrągowianie zafundują kolonie

Kolonie letnie dla dzieci z rodzin uboższych to cel III Balu Charytatywnego, który odbędzie się 19 stycznia w Mrągowie. Organizatorzy zapraszają nie tylko do udziału w nim, ale również do przekazywania przedmiotów na licytację.

Zespół Wokalny Sukces, założony przez byłą Alibabkę Agatę Dowhań będzie gwiazdą III Mrągowskiego Balu Charytatywnego / Fot. Archiwum Zespołu SukcesPierwszy bal odbył się w Noc Świętojańską. Dochód z niego przeznaczony był na remont Warsztatów Terapii Zajęciowej; warsztaty zostały wyremontowane, a organizatorzy już myśleli o kolejnej imprezie.

Drugi odbył się w tegorocznym karnawale. Dochód z niego przeznaczony był na zakup fortepianu do mrągowskiej Szkoły Muzycznej. - Oczywiście, całej sumy nie udało się uzbierać, ale na kilka fortepianowych elementów wystarczyło - wspominają organizatorzy.

Tym razem dochód z balu ma być przeznaczony na sfinansowanie letnich kolonii dla dzieci z rodzin uboższych, które zostaną wskazane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Dwuosobowe zaproszenie kosztuje 200 zł, do tańca zagra zespół mrągowskiego muzyka Mariusza Garnowskiego, a podczas części artystycznej wystąpi Zespół Wokalny SUKCES, założony przez byłą Alibabkę Agatę Dowhań. Najważniejsza będzie licytacja.

Organizatorzy balu właśnie rozpoczęli zbiórkę przedmiotów na aukcję. - Obrazy, rzeźby i wszelkie pamiątki to rzeczy, które doskonale nadadzą się na naszą licytację - mówią.

Udział w balu bądź możliwość przekazania przedmiotów można zgłaszać w Urzędzie Miejskim, pod numerem 0-89-741-21-11 bądź mailem: promocja@mragowo.um.gov.pl. Organizatorem jest burmistrz Mrągowa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

(+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.