Facebook Google+ Twitter

Mrągowo czeka na prezentację w Warszawie

Zbliża się czas urlopów i wyjazdów za miasto. Dokąd pojechać? Jakie biuro podróży wybrać? Przyszli turyści znajdą odpowiedź na rozpoczynających się w piątek Warszawie Targach Turystycznych Lato 2007. Zaprezentuje się również Mrągowo.Zbliża się czas urlopów i wyjazdów za miasto. Dokąd pojechać? Jakie biuro podróży wybrać? Przyszli turyści znajdą odpowiedź na rozpoczynających się w piątek Warszawie Targach Turystycznych Lato 2007. Zaprezentuje się również Mrągowo.

Prezentować się będzie cały region, pod szyldem Warmińsko-Mazurskiej Organizacji Turystycznej. Współwystawcą, obok Giżycka i Nidzicy, będzie między innymi Ziemia Mrągowska.
– Ziemia Mrągowska ma się czym pochwalić w Warszawie. W tym roku prezentowane będą przede wszystkim znane i uznane atrakcje. Turyści z Warszawy są jedną z najliczniejszych grup w sezonie liczymy jednak na to, że w tym roku będzie ich jeszcze więcej – mówi organizatorka mrągowskiej prezentacji, Ewa Zera z Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej. Targi potrwają do niedzieli, swoją ofertę przedstawi ponad 300 wystawców z 20 krajów. Organizatorzy przewidują, że hale wystawowe na warszawskim AWFie zwiedzi 40-tysięczna publiczność.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.