Facebook Google+ Twitter

Mrągowskie Centrum Informacji spisało się na medal

Mrągowskie Centrum Informacji zajęło I miejsce w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepsze Centrum IT 2007 roku. To kolejne laury w tym konkursie – rok temu MCIT otrzymało wyróżnienie.

Statuetkę za I miejsce z rąk Jacka Szafandera z POT odebrali: Ewa Zera z MCIT i Lech Gołębicki, dyrektor Centrum Kultury i Turystyki, przy którym działa MCIT / Fot. K.EnerlichPołożenie obiektu i jego oznakowanie, łatwość dostępu, liczba wydawanych materiałów promocyjnych oraz przygotowanie kadry i znajomość języków obcych to główne kryteria, brane pod uwagę w konkursie. Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej i Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Giżycku otrzymały jednocześnie pierwsze miejsce i są to jedyne miasta z Warmii i Mazur, docenione przez komisję konkursową.

- Konkurs o laur najlepszego centrum w Polsce jest dla nas jednym z najważniejszych narzędzi kreowania dobrych praktyk i podnoszenia jakości obsługi turystów w Polsce. – mówi wicedyrektor Departamentu Informacji Turystycznej POT, Jacek Szafander.

- Nasza nagroda to duża niespodzianka, na którą trzeba było się napracować. Cieszy nas jednak to, że nasze starania zostały docenione i że organizatorzy konkursu, czyli niekwestionowani eksperci w tej dziedzinie, mają tak dobre zdanie o nas – mówi Ewa Zera, kierująca MCIT. - To właśnie centra IT są pierwszym miejscem kontaktu turysty z miastem. Tu powstaje nasz wizerunek, dlatego jest o co się starać.

Punkt już przygotowuje się do przyszłego sezonu - niedawno wydał mapę szlaków rowerowych, a teraz planuje promocję na targach turystycznych. Nagrody zostały wręczone podczas Targów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu, otrzymały je również inne polskie miasta: Wadowice, Łeba, Szczyrk, Piekary Śląskie, Lublin, Zielona Góra i Bielsko – Biała.


Warto odwiedzić:

www.mragowo.pl

www.it.mragowo.pl

www.kuriermazurski.pl

www.warmiamazury.pl

www.wm.plWybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ponownie pozytywnie i lokalnie. Plusik

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.