Facebook Google+ Twitter

Mróz nie daje za wygraną. Cierpią przede wszystkim... zwierzęta

Temperatura jaką obserwujemy od kilku dni, nie sprzyja ludziom i zwierzętom, które nie mają dachu nad głową. Warto pomyśleć o tych, którym należy się trochę ciepła i życzliwości z naszej strony.

Ciężko jest zrozumieć los innych, dopóki sami nie doświadczymy tego, co oni czują. Bardzo często interesujemy się sprawami innych, tylko wtedy kiedy możemy skomentować ich zachowanie lub skrytykować dziwny styl życia. Łatwo jest uciec od problemów, znacznie trudniej się z nimi zmierzyć. W obliczu mrozu powinniśmy zachować zwykłą ludzką solidarność, może nasz gest pozwoli uratować czyjeś istnienie?

Duże problemy ze swoimi podopiecznymi mają fundacje ratujące życie zwierząt. Obecnie na pomoc czekają zwierzęta z Fundacji MAJA - potrzebują karmy. Są to zarówno koty jak i psy. Wszystkie zwierzęta są łagodne i zaszczepione. Jeśli ktoś chce pomóc stworzeniom i zyskać przyjaciół na całe życie, powinien skontaktować się z panią prezes fundacji, która udziela szczegółowych informacji. Z góry dziękujemy za zainteresowanie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.