Facebook Google+ Twitter

MŚ Rio 2010. Polska wychodzi z grupy z kompletem punktów

W trzecim dniu rozgrywek, Polska reprezentacja bezdomnych, wygrała dwa kolejne mecze i z kompletem punktów wychodzi z pierwszej fazy rozgrywek Homeless World Cup 2010.

Wyższość naszej drużyny musiały uznać ekipy Hong Kongu 7:1 i Palestyny 5:2.
W pierwszym meczu przeciwnik ani przez moment nie zagroził Polakom. Spokojna, techniczna gra i siedem strzelonych goli wzbudziło zachwyt zebranej publiczności. Po raz czwarty najlepszym strzelcem drużyny został Dariusz Filarecki, który zdobył 4 bramki. Bardzo dobrą zmianę zrobił Grzegorz Mendygrał strzelając 2 bramki. Ostatniego gola dorzucił Dariusz Stanszewski.

Drugi mecz był ucztą dla publiczności zebranej na stadionie. W opinii wszystkich Polacy i Palestyńczycy stworzyli najlepsze dotychczas widowisko na tegorocznych mistrzostwach. Widowisko zwycięskie dla Polaków! Golami w tym meczu podzielili się: Filarecki 2, Staniszewski 2 oraz Grzegorz Kopaczewski 1. Świetnie bronił w tych spotkaniach Łukasz Werens.

W następnej rundzie HWC Polska zagra z Irlandią, Rosją, Szkocją, Włochami i USA. Moment odczytywania grupy wzbudził pomruk wśród zebranych w trakcie losowania. Wszyscy trenerzy uznali tą grupę za "grupę śmierci" drugiej rundy turnieju.

W dotychczasowych Mistrzostwach Polacy wielokrotnie spotykali się z Rosjanami, Szkotami, Irlandczykami i Włochami. Zawsze były to mecze na bardzo wysokim poziomie sportowym. Gra w nich była zacięta. Wszystkie z wymienionych drużyn należą do ścisłej czołówki piłki nożnej ulicznej, zdobywały wielokrotnie medale, a Rosja Szkocja i Włochy byli Mistrzami Świata.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.