Facebook Google+ Twitter

MŚ w Katarze. Przed nami wielki hit Macedonia - Chorwacja!

Środa jest dniem przerwy dla polskiej drużyny, ale kibiców piłki ręcznej czekają niemałe emocje. Dzisiaj o godz. 14:55 zagra Słowenia z Brazylią, a o godz. 16:50 Macedonia zmierzy się z Chorwacją.

Spotkanie pomiędzy Chorwacją a Słowenią można nazwać hitem dnia, bowiem obie drużyny mają na koncie trzy zwycięstwa. Dlatego dzisiejszy mecz będzie walką o pierwsze miejsce w grupie B. Macedonia dotąd nie zachwycała na mundialach, ale w tym roku może przejść do historii. Zawodnicy z tego kraju pokazali w Katarze, że są dobrze przygotowani, pokonując 33:25 Tunezję, 33:31 Iran oraz 25:22 Bośnię i Hercegowinę. Przed nimi jeszcze dwa spotkania - z Chorwacją i Austrią.

Na parkiet wyjdą też drużyny Słowenii i Brazylii. Faworytami są szczypiorniści słoweńscy, ale nie jest powiedziane, że Canarinhos nie pokrzyżują im planów. Nie wiadomo jakich wyników można spodziewać się po tych meczach. Jednak jedno jest pewne, czekają nas niesamowite emocje!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Brakuje mi tego, co było przed laty. Była wielka redakcja, która uczyła nowych i nie pozwalała im publikować nim materiał nie przeszedł moderacji. Literówki i błędy były odsyłane do poprawy do skutku.

Redakcjo, czy te czasy wrócą? Powstał o tym świetny materiał kilka dni temu: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znów Pani usunęła mój komentarz, zaznaczając, że jest obraźliwy, a nie jest. Ja nie obrażam. Pani nie pisze dla siebie, tylko dla użytkowników. Ja jestem jednym z nich i mam oczekiwania. Jak coś jest nie tak, wskazuję. Wskazuję to nie to samo co obrażam. Dlatego ponawiam komentarz.

Pani Karolino, ja sobie zdaję sprawę, że to jest dziennikarstwo obywatelskie i tu się nie otrzymuje wynagrodzenia i nie ma przymusu, ale jeśli już się daje zapowiedź jakiegoś meczu, to sugeruje się i wskazane jest, aby pojawiła się relacja. A Pani napisała zapowiedź i koniec. Nie ma konsekwencji. Nie ma Pani chyba pomysłu co Pani w zasadzie by tu chciała pisać. Coś zaczęte, nieskończone. Brak przemyśleń. Proszę spojrzeć jak to robią inni autorzy, którzy dawali zapowiedź czegoś. Potem była relacja. Ja tu widziałem takie artykuły np. ze skoków narciarskich i z piłki ręcznej. Wszedłem na serwis, widziałem zapowiedź i potem z ciekawością wróciłem przeczytać relację. A u Pani tego brak.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.