Facebook Google+ Twitter

MŚ w siatkówce mężczyzn Polska 2014. Kalendarz rozgrywek

Siatkarskie mistrzostwa świata coraz bliżej. Zapoznajmy się z kalendarzem rozgrywek.

 / Fot. PZPS30.08 (sobota)
W Warszawie, na Stadionie Narodowym odbędzie się mecz otwarcia Polska – Serbia.

31.08 (niedziela)

grupa A (Wrocław):

Wenezuela –Argentyna
CAVB 3 – Australia

Grupa D (Kraków):

Włochy - Iran
Belgia - NORCECA 1
NORCECA 4 - Francja

01.09 (poniedziałek)

grupa B (Katowice):

Brazylia – Niemcy
Finlandia – NORCEA 2
Korea - CAVB 1

Grupa C (Gdańsk):
Rosja - NORCECA 3
NORCECA 5- Bułgaria
Chiny- CAVB 2

02.09 (wtorek)

Grupa A:
Argentyna- Serbia
Wenezuela- CAVB 3
Australia – Polska

Grupa D :
NORCECA 1 – Iran
Belgia – NORCECA 4
Francja – Włochy

03.09 (środa)

Grupa B :
NORCECA 2 – Niemcy
Finlandia - Korea
CAVB 1 – Brazylia

Grupa C:
Bułgaria - NORCECA 3
NORCECA 5 – Chiny
CAVB 2 - Rosja

04.09 (czwartek)

Grupa A:
CAVB 3 - Argentyna
Serbia – Australia
Polska -Wenezuela

Grupa D :
NORCECA 4 – NORCECA 1
Iran – Francja
Włochy - Belgia

05.09 (piątek)

Grupa B :
Korea- NORCECA 2
Niemcy –CAVB 1
Brazylia – Finlandia

Grupa C :
Chiny- Bułgaria
NORCECA 3- CAVB 2
Rosja - NORCECA 5

06.09 (sobota)

Grupa A: Argetyna- Australia
Wenezuela- Serbia
CAVB 3 –Polska

Grupa B:
NORCECA2-CAVB 1
Finlandia- Niemcy
Korea-Brazylia

Grupa C:

Bułgaria –CAVB 2
NORCECA 5- NORCECA 3
Chiny – Rosja

Grupa D:
NORCECA 1 – Francja
Belgia – Iran
NORCECA 4 - Włochy

07.09 (niedziela)

Grupa A:
Australia- Wenezuela
Serbia – CAVB 3
Polska – Argentyna

Grupa B:
CAVB 1 –Finlandia
Niemcy – Korea
Brazylia- NORCECA 2

Grupa C:
CAVB 2- NORCECA 5
NORCECA 3 – Chiny
Rosja- Bułgaria

Grupa D:
Francja - Belgia
Iran – NORCECA 4
Włochy – NORCECA 1

W poniedziałek (08.09) i wtorek 09.09 nie są rozgrywane żadne mecze.

Z każdej grupy awansują cztery zespoły, które zostaną przyporządkowane do grupy E (z grupyA i D) i F (z grupy B i C).

10.09 (środa)

Grupa E:
Łódź :A1-D3, A2-D4
Bydgoszcz: A3-D1, A4-D2

Grupa F:
Katowice: B1 - C3, B2 - C4
Wrocław: B3 - C1, B4 - C2

11.09 (czwartek)

Grupa E:
Łódź: A1-D4,A2- D3
Bydgoszcz: A3-D2, A4-D1

Grupa F:
Katowice: B1-C4, B2-C3
Wrocław:B3-C2,B4-C1

12.09 (piątek) dzień przerwy

13.09 (sobota)

Grupa E:
Łódź: A1 - D2, A2 - D1
Bydgoszcz: A3 - D4, A4 - D3

Grupa F:
Katowice: B1 - C2, B2 - C1
Wrocław: B3 - C4, B4 - C3

14.09 (niedziela)

Łódź: A1 - D1, A2 - D2
Bydgoszcz: A3 - D3, A4 - D4
Katowice: B1 - C1, B2 - C2
Wrocław: B3 - C3, B4 - C4

15.09 (poniedziałek) dzień przerwy

Z każdej grupy awansują po trzy zespoły, które zostaną przydzielone do grupy G i H.

16.09 (wtorek)

Grupa G (Katowice)
G1-G2
Grupa H (Łódź)
H1-H2

17.09 (środa)

Grupa G:
G2-G3
Grupa H:
H2-H3

17.09 (piątek) dzień przerwy

FAZA FINAŁOWA


20.09 (sobota)

Łódź: G3-H3 (mecz o 5. miejsce)

Katowice:
G1 - H2 (1/2 finału)
G2 - H1 (1/2 finału)

21.09 (niedziela, Katowice) : mecz o 3. miejsce i FINAŁ

Z Federacji CAVB (Afryka) awansowała reprezentacje Egiptu i Kamerunu, wciąż nie znane jest trzecie państwo. Wyniki ostatnich kwalifikacji w Tunisie zdecydują której grupie zostaną przyporządkowane.

Kwalifikacje Federacji NORCECA (Ameryka Północna, Ameryka Środkowa i Karaiby) odbędą się w maju i lipcu bieżącego roku.


Źródło: na podstawie materiałów prasowych PZPS

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.