Facebook Google+ Twitter

MSWiA szuka trenerów do projektu N@utobus

Znasz się na komputerach? Lubisz pracę z młodymi ludźmi? Mieszkasz w Mrągowie lub okolicach? Być może nadajesz się na trenera w n@utobusie. MSWiA poszukuje chętnych do pracy.

N@utobus to pojazd, wyposażony w stanowiska komputerowe i internet. Jeździ po całej Polsce i dociera głównie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci. Teraz rusza kolejna edycja projektu – jego twórcy szukają osób z powiatu mrągowskiego i powiatów sąsiednich, chętnych do pracy. Kandydaci muszą być kontaktowi i w miarę dyspozycyjni, bo mimo iż będą pracować w normalnym wymiarze godzin (z wolnymi weekendami) to będą przemieszczać się wraz z n@utobusem po miejscowościach wschodniej części regionu.

Trenerów czeka nie tylko atrakcyjna praca za dobre pieniądze, ale również szansa na szkolenia. Projekt realizowany jest w pięciu powiatach: bartoszyckim, kętrzyńskim, węgorzewskim, giżyckim, gołdapskim i oleckim. Zainteresowani powinni wysłać swoje CV pod adres: mjaranowska@egov.edu.pl lub kontaktować się telefonicznie z koordynatorką Moniką Jaranowską lub z Referatem Promocji w Urzędzie Miejskim w Mrągowie tel: (0-89) 741 21 11.

W poprzedniej edycji warmińsko – mazurskiego projektu n@utobus odwiedziło w woj.warmińsko-mazurskim 10 857 osób czynnie uczestnicząc w szkoleniach, bądź korzystając z jego dobrodziejstw. Zgodnie z najnowszymi danymi internet jest bardziej rozpowszechniony na Białorusi niż w Polsce - podaje strona internetowa www.internetworldstats.com. Na Białorusi dostęp do sieci ma 35,1 proc. społeczeństwa, zaś w Polsce tylko 29,9 proc. Informacja o programie MSWiA znajduje się na stronie www.nautobus.gov.pl
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.