Facebook Google+ Twitter

MSZ przesłało prezydentowi materiały na szczyt UE

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-12-09 21:00

MSZ przesłał do Kancelarii Prezydenta materiały dotyczące pakietu klimatycznego przed zbliżającym się szczytem Unii Europejskiej - dowiedział się serwis internetowy tvp.info.

TVP Info przypomina, że współpracownicy Lecha Kaczyńskiego wystąpili o nie do MSZ już półtora tygodnia temu. Resort zwlekał jednak z przesłaniem tych dokumentów i - jak kilka dni temu podawał serwis tvp.info - Kancelaria zaczęła nawet we własnym zakresie zbierać informacje o pakiecie klimatycznym. Jeden z urzędników w otoczeniu Lecha Kaczyńskiego powiedział, że w tej sytuacji prezydent będzie się przygotowywał do szczytu według materiałów MSZ.

Prezydent chce odbyć jeszcze kilka spotkań z wiceministrami rządu Donalda Tuska. Z ustaleń tvp.info wynika, że w Pałacu Prezydenckim będą w tym tygodniu gościć wiceminister gospodarki Marcin Korolec, wiceminister środowiska Bernard Błaszczyk i wiceszef Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej Piotr Serafin.

Dzisiaj prezydent spotkał się z grupą rządowych ekspertów, którzy zreferowali mu stanowisko rządu w sprawie pakietu klimatycznego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.