Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9478 miejsce

MTP – wystawa gołębi rasowych, ptaków egzotycznych i drobiu

W dniach 9-10 listopada teren Międzynarodowych Targów Poznańskich opanowali wystawcy ptactwa z kraju i z zagranicy. W pawilonie 3A można było zobaczyć gołębie, ptaki egzotyczne, króliki oraz drób ozdobny.

MTP - wystawa ptactwa / Fot. Natalia NijakW tym roku wystawców do Poznania przyciągnęła Krajowa Wystawa Młodych Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego, Królików, Ptaków Egzotycznych oraz III Europejska Wystawa Garłacza Górnośląskiego Koroniastego. Każde tego typu wydarzenie jest również okazją do wymiany doświadczeń i spotkania z hodowcami z kraju i z zagranicy. Podczas wystawy uczestnicy rywalizowali między sobą o tytuł zwycięzcy w rasie oraz o wyróżnienie w rasie.MTP - wystawa ptactwa / Fot. Natalia Nijak

MTP - wystawa ptactwa / Fot. Natalia NijakNa terenie pawilonu 3A na odwiedzających czekało ponad 2 tys. gołębi. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających i stanowiła nie lada atrakcję dla najmłodszych. Wystawcy poza wymianą cennych doświadczeń mogli zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria potrzebne przy hodowli ptactwa, a na wszystkich strudzonych i wyczerpanych czekała bogata oferta gastronomiczna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.