Facebook Google+ Twitter

Mucha biega wokół stadionu, czyli sport pomieszany z polityką

Stadion Narodowy stał się w niedzielę obiektem żartów przez niezwykły bieg blisko 200 osób, demonstrujących hasło: "Wszyscy jesteśmy Gospodarzami na Narodowym". Wśród nich biegła minister sportu Joanna Mucha.

W sobotę przeciwko odwołaniu meczu o Superpuchar na Stadionie Narodowym, przed areną protestowali kibice Legii. Pech chciał, że napatoczył się na nich poseł Ruchu Palikota, Rober Biedroń, który wracał z Sejmu. Agresja grupy pseudokibiców była niewielka. Jedynie krzyczeli i pluli w różne strony, najchętniej na przechodniów. Trafili też falą gęstej śliny w posła. Poseł nie krył tego zdarzenia. W niedzielnym programie Radia ZET powiedział: "Zostałem opluty przez grupę rozsierdzonych kibiców". Komendant Stołeczny Policji nakazał wyjaśnić okoliczności agresji grupy pseudokibiców, wobec Roberta Biedronia. Rzecz w tym, jak mówi poseł, że zwrócił uwagę policjantom, którzy stali obok i przyglądali się, a oni powiedzieli, że "są tylko od eskortowania kibiców, a nie od reagowania".

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

miecia
  • miecia
  • 13.02.2012 17:42

Co się dzieje ? Premier biega za piłką, minister biega wokół stadionu, inni na feriach zimowych, jeszcze inni biegają na wódkę, rzecznik biega by uniknąć dziennikarzy ... Kurwa mać kiedy oni pracują ? Nigdy, bo trzeba wypocząć. Ja pierdolę to jacyś maratończycy. Naród biega po aptekach za lekami, lekarz nie biega, on to pierdoli. To ja biegnę do sracza. Zajebiemy się tymi biegami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 13.02.2012 17:14

sprawdza sie stare porzekadło kto nie ma w głowie ma w nogach... zreszta u kobiety ładne nogi może i wazniejsze od rozumu....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzywy
  • Krzywy
  • 13.02.2012 09:58

Ale dupkę to ma ładną, ciekawe czy Tusk zapinał:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
komarzyca
  • komarzyca
  • 13.02.2012 09:39

Mucha lata i bzyczy. Dobrze, że jest zima bo latem mucha roznosi choroby. Jak się nie potrafi być ministrem sportu to trzeba chociaż prezentować to co sie potrafi a potrafi, poza parciem na szkło, niewiele.
To co Pani reprezentuje w dziedzinie sportu to kompromitacja!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
fujara
  • fujara
  • 13.02.2012 09:00

bedzie chleb beda igrzyska bedzie tusk mucha niesiolowicz beda drogi i stadiony .polska bedzie normalnym krajem czego wy glupie i zakompeksione indywidua nigdy nie zrozumiecie.to ze polska rozwija sie nie daje wam spac.po nocach snia wam sie pochody marsze pomniki trybunaly stanu podsluchy aresztowania niewinnych .nawet w waszym moherowym srodowisku nie ma jednosci.gdybyscie mogli to ugryzli byscie sie w d.pe

Komentarz został ukrytyrozwiń
miecia
  • miecia
  • 13.02.2012 08:39

@ jacek 02-00 tak, tak - Mucha to nowa jakość. Dobry tekst pierdolnąłeś ! Biegać już można to po co stadion ? PO - platformiarze zaczynają biegać więc niedługo zaczną spierdalać drobnym truchtem i na to czekamy ! Ryży poprowadzi ucieczkę platformiarzy. Mucha biega, ryży też biega za piłką reszta na feriach zimowych ! Ja pierdolę ! Nie będzie chleba , będą igrzyska.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Enonimus Słaby
  • Enonimus Słaby
  • 13.02.2012 07:56

Tusk wreszcie solo! sprawdź
http://youtu.be/QHupQsnwnM8