Facebook Google+ Twitter

Mucha biega wokół stadionu, czyli sport pomieszany z polityką

Stadion Narodowy stał się w niedzielę obiektem żartów przez niezwykły bieg blisko 200 osób, demonstrujących hasło: "Wszyscy jesteśmy Gospodarzami na Narodowym". Wśród nich biegła minister sportu Joanna Mucha.

Minister sportu Joanna Mucha z numerem 1. / Fot. Piotr Jaguś/W24Ale namieszało się w naszej polityce i sporcie. Polityka Ruchu Palikota - Roberta Biedronia publicznie opluto, a minister sportu, Joanna Mucha, publicznie dała w styczniu słowo, że jak nie będzie na nowym stadionie meczu o piłkarski Superpuchar między Wisłą Kraków a Legią Warszawa, to ona w roli stadionowego satelity - będzie biegać wokół nowego Stadionu Narodowego. No i stało się. Meczu nie było, więc było bieganie. W niedzielę 12 lutego, blisko 200 osób wyruszyło do biegu pod hasłem "Wszyscy jesteśmy Gospodarzami na Narodowym". W grupie uczestników biegu była również minister Joanna Mucha.

Póki co ze Stadionem Narodowym odbywa się wiele na niby. Na niby zbudowano schody, które należało potem niemałym nakładem środków i sił, przebudować. Na niby otwierano ruchomy dach stadionu, ale zawiodła pogoda. Na niby kładli trawę na stadionie, niestety nie była na naszą polską glebę. A ostatnio na niby otwarto działalność obiektu, inaugurując 29 stycznia 2012 roku koncert muzyczny pod nazwą: "Oto jestem". Nie doszło jednak na niby do meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa, dzięki czemu mogliśmy oglądać równie piękne widowisko dwukrotnego okrążenia stadionu przez piękną niczym Stadion Narodowy, minister sportu.

Asekuracyjnie z powodów politycznych, a zgrabnie z praktycznych, pani minister przed startem do biegu spotkała się na krótkim briefingu, z dziennikarzami. Oświadczyła im szczerze jak tylko mogła: "Żałuję, że mecz się nie odbył, ale to nie moja decyzja". Organizatorem niedzielnej imprezy - jak podał serwis radiozet.pl - było Ministerstwo Sportu i Turystyki, przy współpracy z Narodowym Centrum Sportu. Minister Joanna Mucha podkreśliła, że nie był to bieg w formie typowych zawodów. Nie była bowiem prowadzona żadna klasyfikacja, a wszyscy, którzy osiągnęli metę wyznaczoną na płycie boiska, zostali zwycięzcami. Pod koniec drugiego okrążenia (łącznie około 4 km), minister sportu opadła z sił i do mety dotarła spacerkiem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

miecia
 • miecia
 • 13.02.2012 17:42

Co się dzieje ? Premier biega za piłką, minister biega wokół stadionu, inni na feriach zimowych, jeszcze inni biegają na wódkę, rzecznik biega by uniknąć dziennikarzy ... Kurwa mać kiedy oni pracują ? Nigdy, bo trzeba wypocząć. Ja pierdolę to jacyś maratończycy. Naród biega po aptekach za lekami, lekarz nie biega, on to pierdoli. To ja biegnę do sracza. Zajebiemy się tymi biegami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 13.02.2012 17:14

sprawdza sie stare porzekadło kto nie ma w głowie ma w nogach... zreszta u kobiety ładne nogi może i wazniejsze od rozumu....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzywy
 • Krzywy
 • 13.02.2012 09:58

Ale dupkę to ma ładną, ciekawe czy Tusk zapinał:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
komarzyca
 • komarzyca
 • 13.02.2012 09:39

Mucha lata i bzyczy. Dobrze, że jest zima bo latem mucha roznosi choroby. Jak się nie potrafi być ministrem sportu to trzeba chociaż prezentować to co sie potrafi a potrafi, poza parciem na szkło, niewiele.
To co Pani reprezentuje w dziedzinie sportu to kompromitacja!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
fujara
 • fujara
 • 13.02.2012 09:00

bedzie chleb beda igrzyska bedzie tusk mucha niesiolowicz beda drogi i stadiony .polska bedzie normalnym krajem czego wy glupie i zakompeksione indywidua nigdy nie zrozumiecie.to ze polska rozwija sie nie daje wam spac.po nocach snia wam sie pochody marsze pomniki trybunaly stanu podsluchy aresztowania niewinnych .nawet w waszym moherowym srodowisku nie ma jednosci.gdybyscie mogli to ugryzli byscie sie w d.pe

Komentarz został ukrytyrozwiń
miecia
 • miecia
 • 13.02.2012 08:39

@ jacek 02-00 tak, tak - Mucha to nowa jakość. Dobry tekst pierdolnąłeś ! Biegać już można to po co stadion ? PO - platformiarze zaczynają biegać więc niedługo zaczną spierdalać drobnym truchtem i na to czekamy ! Ryży poprowadzi ucieczkę platformiarzy. Mucha biega, ryży też biega za piłką reszta na feriach zimowych ! Ja pierdolę ! Nie będzie chleba , będą igrzyska.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Enonimus Słaby
 • Enonimus Słaby
 • 13.02.2012 07:56

Tusk wreszcie solo! sprawdź
http://youtu.be/QHupQsnwnM8

Komentarz został ukrytyrozwiń
jacek
 • jacek
 • 13.02.2012 02:00

Mucha wprowadziła nową jakość ignorancji. Pytanie które zadała:
"Kto wyznaczył Legie i Wisłę do meczu o Superpuchar?" POWALA
na tak głupie pytanie, odpowiedź może być tylko jedna:
"FRYZJER"

BRAWO PO-CIULE. TO WASZ CZŁOWIEK

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pewne sprostowanie- miała biegać jeśli nie nastąpi otwarcie w dniu 29 lutego meczem Polska- Portugalia http://www.tvn24.pl/-1,1732403,0,1,pewna-mucha-sie-zaklada--jak-przegra--bedzie-biegac,wiadomosc.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.