Facebook Google+ Twitter

Mulitmedialna kartka z kalendarza - 8 kwietnia 2007 roku

Dziś Wielkanoc, 8 kwietnia 2007 roku. Posłuchaj, co tego dnia zdarzyło się w Polsce i na świecie. Mulitmedialną kartkę przygotowali Krzysztof Olejniczak i Bartosz Stawowski.

Nagrywamy dla Was kolejną kartkę... :)Wszystkim czytelnikom i autorom naszego serwisu składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

To ja wyjaśnię :P W tym przypadku rozliczenie (ostatnie) to były konsultacje z Tomkiem i Agatą (oboje wygłosili podobne opinie, Tomek może bardziej się entuzjazmował :D ). Ale wszystkie opinie... (nie, nie będę tego poraz trzeci pisał :P ) Może Adamie się przyłączysz do dyskusji?

Mam propozycję: Zamiast toczyć niewiele wnoszącą dyskusję o tym co woli "Kazik" i co jemu się podoba, a co nam, zaproponujcie nam, co byście w tej kartce chcieli usłyszeć :) (tylko weźcie pod uwagę, że ze względów technicznych nagrywamy kartki z kilkudniowym wyprzedzeniem)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo mnie cieszy Wasza wymiana zdań. Dlaczego? Bo choć jest tu dużo nawet ostrej krytyki, to jednak potraficie wymieniać się argumentami. To odróżnia tę gazetę od innych miejsc w sieci. Tutaj dyskutuje się na poziomie :) Myślę, że obie strony wyciągną coś z tej wymiany zdań. Konstruktywna krytyka jest zawsze dobra, choćby nawet była nietrafna. Dzięki chłopaki :)

PS Barti, mylisz się, nie redakcja Was rozlicza, ale czytelnicy czy słuchacze. Wszystko tutaj robimy dla nich :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ok, znamy już twoje zdanie, ale pozwól, że kilka kartek będzie jeszcze w starej konwencji. ( i postaraj się nie bulwersować) Tak jak pisał Krzysiek to są początki, chcemy to rozwijać, ale musisz dać nam trochę czasu. Bo nie mamy zamiaru z tego pomysłu rezygnować.

Ja jednak wciąż podtrzymuję to co napisałem kilka postów wyżej - każda opinia jest dla nas tak samo cenna. A tak z drugiej strony, to nie ty nas rozliczasz z naszych materiałów, tylko redakcja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli zaznaczenie do USŁYSZENIA miało być po to żeby zaznaczyć, że nie zrezygnujecie z tworzenia kartek audio to jestem wręcz rozgoryczony, bo nie do tego dążę. Chcę tylko zaznaczyć, że przejrzenie nazwisk na Wiki nie zajmuje zbyt wiele czasu. Przed moją wypowiedzią przeanalizowałem kartkę audio z kartką Wiki (wystarczył raz, nie jestem ułomny) i te najbardziej interesujące mnie nazwiska znalazłem bez najmniejszych problemów. Wiem, że nie czytacie wszystkich nazwisk i wydarzeń, wiem także, że dokonujecie wyboru. Ale skupcie się nad rozwinięciem tematu. Dla mnie kartka Audio niczym się nie różni od kartki Wiki. Zawiera to samo, tylko, że w wiki jest wiele innych szczegółów. Tworzenie Waszego dzieła nie powinno się skończyć na wybieraniu nazwisk. Dla mnie to nie jest coś czego oczekuję po takiej pracy. To jest moje zdanie i proszę nie bulwersuj się, że jest ono odmienne. Czekam na lepsze kartki. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla Ciebie to jest praca na marne dla nas nie. I jesteś w błędzie pisząć, że kartka tu nie różni się od tych z wikipedii. Przesłuchaj sobie dokładnie 5 razy i porównaj. Jak już wcześniej pisałem informacji na wiki jest mniej więcej na 2 - 3 strony a4, więc nie wszystkim chce się to czytać. My dokonujemy wyboru. Nie czytamy wszystkiego, tylko ważniejsze informacje.
Dla Ciebie gazeta różni się od TV, a dla mnie kartka na w24 różni się od wikipedii. To są dopiero początki. Jest to 3 kartka [moja i Bartka] więc można napisać, że narazie się uczymy. Kto wie, może za miesiąc zmieni się forma kartki audio i może pojawią się jeszcze dodatkowo materiały dźwiękowe odpowiadające tematowi, albo skupimy się krótko na bigrafii jednej z przedstawianych osób....
Oczywiście propozycje mile widziane... i do USŁYSZENIA jutro ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolo_lodz: Jeśli według Ciebie TV zapewnia wszystko co zapewnia gazeta to jesteś w błędzie, bo według mnie gazeta bardzo się różni od telewizji, ponieważ w telewizji znajdziemy najważniejsze informacje z danego tematu. W gazecie natomiast autor wgłębia się w ten temat i artykuł zawiera o wiele więcej faktów, o których tam przeczytamy. A tutaj nie ma żadnej różnicy, pomiędzy Wiki, a kartką audio. To tak jakby w telewizji przeczytali całą gazetę (z godzinkę by im zeszło), albo w gazecie zawierali tylko te info, które jest w tv. To jest naprawdę super pomysł, lecz spodoba mi się wtedy, gdy będzie zawierał więcej niż wikipedia. Myślę, że dla tych, którzy nie mają czasu 3 minuty na przejrzenie kartki z kalendarza wiki nie jest problemem. Tak jakby praca na marne. Pomyślcie nad tym...

Mam nadzieję, że mnie zrozumieliście o co mi chodzi. I telewizja vs. gazeta jest dobrym porównaniem

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i poza tym, to nasz serwis właśnie wyróżnia się kartką, której nie trzeba czytać, a można posłuchać. Tego typu kartek w innych serwisach raczej nie znajdziesz....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skoro możesz wejść na wikipedię, poszukać i poczytać, to znaczy, że masz na to czas. A są tacy, którzy go nie mają... A takiej kartki ludzie mogą posłuchać robiąc w tym czasie coś innego (np. będąc w pracy). O tym pewnie nie pomyslałeś...

Ale dziękujemy za uwagę. Każda jest dla nas cenna. Negatywna również.

Komentarz został ukrytyrozwiń

tylko, że nie każdy ma czas, aby wejść na wiki albo inną podobną witrynę i czytać zawartość równą +/- 2-3 stronom A4 celem wygrzebania konkretnej informacji
owe nagrywane kartki są w pewnym sensie ułatwieniem...
a parafrazując Twoje słowa Kazik, to po co czytać gazety skoro można to potem zobaczyć w TV? Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

No sorry, ale ja nie wiem po co to nagrywać jak mogę wejść na Wikipedię i przeczytać to samo. Materiały na link mają się przecież wyróżniać i zawierać coś czego nie znajdziemy w internecie. Te kartki z kalendarza mi się nie zbyt podobają... Takie jest moje zdanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.