Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19946 miejsce

Multikino przypomni wszystkie filmy o przygodach Harry'ego Pottera

Multikino przygotowało nie lada gratkę dla fanów Harry'ego Pottera. 17 września rozpoczyna się objazdowy przegląd filmów o przygodach młodego czarodzieja. W kilkunastu miastach Polski Multikino przypomni wszystkie siedem części Harry'ego Pottera.

Okładka pierwszego filmu, Harry Potter i Kamień Filozoficzny. / Fot. Warner Bros. PicturesKto 11 lat temu by przypuszczał, że Harry Potter stanie się idolem nastolatów na całym świecie, a jego przygody spisane przez Joanne Rowling przyczynią się do ogromnego wzrostu czytelnictwa wśród młodzieży? Pierwszy tom o przygodach młodego czarodzieja pojawił się w naszym kraju owiany wielkim sukcesem zagranicznym. Książka od razu wywołała emocje, nie tylko pozytywne. Na jej tematy wypowiadali się nie tylko zwykli czytelnicy, ale także psycholodzy, literaturoznawcy czy kościelni hierarchowie.

Dziś wiemy, że przygody adeptów Hogwartu cieszą się wielką popularnością nie tylko wśród książkowych moli, ale także wśród tych, którzy wcześniej książek nie czytali. Każda premiera kolejnego tomu wywoływała wśród młodych czytelników ogromne emocje. Harry Potter stał się bohaterem rozpoznawanym na całym świecie, a jego przygody niewątpliwie zmieniły oblicze literatury i kina.

Dla wszystkich fanów młodego czarodzieja i jego przyjaciół Multikino przygotowało niespodziankę. Od 17 września do końca roku w kinach w całej Polsce obejrzeć będzie można wszystkie części sagi o Harrym Potterze. To jednak nie wszystko. Oprócz wrażeń filmowych na widzów czekają także konkursy, w których będzie można wygrać płyty DVD i gadżety związane z filmami. Wszystko to dzięki współpracy Multikina z firmą Galapagos.

Filmy nie będą wyświetlane w całej Polsce w jednym terminie. Harmonogram wygląda następująco:

17-18 września: Warszawa Ursynów oraz Kraków,
17-18 września, 24-25 września: Multikino Poznań 51,
24-25 września: Zabrze oraz Wrocław Pasaż Grunwaldzki,
5-6 listopada, 12-13 listopada: Bydgoszcz, Wrocław Arkady oraz Rybnik,
19-20 listopada, 26-27 listopada: Łódź, Gdańsk oraz Rzeszów,
10-11 listopada, 17-18 listopada: Elbląg, Koszalin oraz Radom,
27-30 grudnia: Warszawa Złote Tarasy, Gdynia oraz Poznań Malta,

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.