Facebook Google+ Twitter

Multimedialna ekspozycja już w ten weekend w Wiśle! Pożegnaj lato z McDonald’s!

  • Źródło: Artykuł sponsorowany
  • Data dodania: 2015-08-24 10:53

McDonald’s kontynuuje trasę swojego multimedialnego show! Po odwiedzeniu najpopularniejszych wakacyjnych miast nad polskim morzem oraz na Mazurach w najbliższy weekend zawita do Wisły, aby zakończyć swój letni tour. Dzięki interaktywnym instalacjom uczestnicy pokazu otrzymają wyjątkową okazję, by zajrzeć do świata jakości McDonald’s. Już w najbliższy weekend firma zaprasza do Wisły na wyjątkową, multimedialną ekspozycję poświęconą swoim produktom.

 / Fot. materiały prasowePo sukcesie ubiegłorocznej, pilotażowej trasy multimedialna ekspozycja McDonald’s odwiedzi w tym roku aż 32 polskie miasta. Interaktywną prezentację będzie można zwiedzić już w ten weekend na Rynku w Wiśle. Ekspozycja zainstalowana na platformie ciągniętej przez wielką amerykańską ciężarówkę obejmuje 3 części:

 / Fot. materiały prasowe- Panele 3D, dzięki którym można wirtualnie „dotknąć” surowców, z których przygotowywane są produkty w McDonald’s;
- Kino 3D, w którym widzowie mogą obejrzeć uprawy warzyw dla McDonald’s;
- Gogle 3D, dzięki którym można zajrzeć do kuchni restauracji McDonald’s.

 / Fot. materiały prasoweInnowacyjna ekspozycja McDonald’s będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych w godzinach 11.00-18.00 w najbliższą sobotę i niedzielę w Wiśle. Wstęp na pokaz jest bezpłatny. Uczestnicy będą mieli okazję odbyć kilkunastominutową wycieczkę po wirtualnym świecie jakości. Na jej zakończenie sprawdzą swoją wiedzę na temat McDonald’s w krótkim teście oraz otrzymają zaproszenie na poczęstunek do ustawionego obok mobilnego food trucka.

 / Fot. materiały prasoweWystawa prezentowana jest co weekend, potrwa do końca września. Najbliższe terminy trasy ekspozycji McDonald’s:

- 29-30 sierpnia, godz. 11:00-18:00 – Wisła, Rynek
- 5 września, godz. 11:00-18:00 – Kalisz, Rynek

 / Fot. materiały prasoweWażnym elementem kampanii jest dedykowana strona internetowa www.twojepytaniado.mcdonalds.pl. Prezentowane na niej treści dostarczają informacji na temat dostawców produktów oraz ich jakości. Kluczowym elementem strony jest możliwość zadawania przez użytkowników pytań na wszelkie tematy dotyczące oferty produktowej firmy. Na specjalnie stworzonej podstronie będzie można także na bieżąco śledzić trasę, jaką pokonują trucki McDonald’s.

Pierwsza edycja kampanii „Nasze produkty, Twoje pytania” trwała od 20 września do 30 listopada 2014 r. W tym czasie McDonald’s ze swoim pokazem zawitał do 12 polskich miast, a w interaktywnych prezentacjach wzięło udział łącznie ponad 12 tysięcy osób.

***
McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa
w Polsce 358 restauracji McDonald’s, które zatrudniają ponad 17 000 osób. 230 z nich to obiekty prowadzone przez 62 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy
z McDonald’s.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.