Facebook Google+ Twitter

Multimedialna ekspozycja McDonald’s już w ten weekend w Galerii Warmińskiej w Olsztynie!

  • Źródło: Artykuł sponsorowany
  • Data dodania: 2015-07-28 13:48

McDonald’s zaprasza na wyjątkową, multimedialną ekspozycję poświęconą swoim produktom. Pokaz odbywa się w ramach kampanii „Nasze produkty, Twoje pytania”. Dzięki interaktywnym instalacjom uczestnicy pokazu otrzymają wyjątkową okazję, by zajrzeć do świata jakości McDonald’s. W najbliższy weekend wystawa zawita do Olsztyna.

 / Fot. materiały prasowePo sukcesie ubiegłorocznej, pilotażowej trasy multimedialna ekspozycja McDonald’s odwiedzi w tym roku aż 32 miast Polski. Interaktywną prezentację będzie można zwiedzić już w ten weekend w Olsztynie przed Galerią Warmińską. Ekspozycja zainstalowana na platformie ciągniętej przez wielką amerykańską ciężarówkę obejmuje 3 części:

 / Fot. materiały prasowe- Panele 3D, dzięki którym będzie można wirtualnie „dotknąć” surowców, z których przygotowywane są produkty w McDonald’s;
- Kino 3D, w którym widzowie będą mogli obejrzeć uprawy warzyw dla McDonald’s;
- Gogle 3D, dzięki którym będzie można zajrzeć do kuchni restauracji McDonald’s.

 / Fot. materiały prasoweInnowacyjną ekspozycję McDonald’s będzie można zwiedzić w godzinach 11.00-18.00 w sobotę i niedzielę. Wstęp na pokaz jest bezpłatny. Uczestnicy będą mieli okazję odbyć kilkunastominutową wycieczkę po wirtualnym świecie jakości. Na jej zakończenie sprawdzą swoją wiedzę na temat McDonald’s w krótkim teście oraz otrzymają zaproszenie na poczęstunek do ustawionego obok mobilnego food trucka.

 / Fot. materiały prasoweWażnym elementem kampanii „Nasze produkty, Twoje pytania” jest dedykowana strona internetowa www.twojepytaniado.mcdonalds.pl. Prezentowane na niej treści dostarczają informacji na temat dostawców produktów oraz ich jakości. Kluczowym elementem strony jest możliwość zadawania przez użytkowników pytań na wszelkie tematy dotyczące oferty produktowej firmy. Na podstronie można także na bieżąco śledzić trasę, jaką pokonują trucki McDonald’s oraz obejrzeć zdjęcia z poprzednich lokalizacji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.