Facebook Google+ Twitter

Multimedialna ekspozycja McDonald’s w Rzeszowie

  • Źródło: Artykuł sponsorowany
  • Data dodania: 2014-11-13 13:26

Już w najbliższy weekend przed Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall odbędzie się wyjątkowy pokaz McDonald’s wykorzystujący najnowsze techniki prezentacyjne. Dzięki interaktywnym instalacjom uczestnicy pokazu otrzymają wyjątkową okazję, by zajrzeć do świata jakości McDonald’s.

 / Fot. McDonald's PolskaJedyna w swoim rodzaju multimedialna ekspozycja McDonald’s jest zainstalowana na mobilnej platformie ciągniętej przez wielką amerykańską ciężarówkę. Ekspozycja obejmuje 3 części:

 / Fot. McDonald's PolskaPanele 3D, dzięki którym będzie można wirtualnie „dotknąć” surowców, z których przygotowywane są produkty w McDonald’s;
Kino 3D, w którym widzowie będą mogli obejrzeć uprawy warzyw dla McDonald’s;
Gogle Vrizzmo 3D, dzięki którym będzie można zajrzeć do kuchni restauracji McDonald’s.

 / Fot. McDonald's PolskaGoście będą oprowadzani przez pracowników McDonald’s w sobotę i niedzielę w godzinach 11:00 – 18:00. Wycieczka po wirtualnym świecie trwa około 15 minut. Na jej zakończenie uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w krótkim teście oraz liczyć na jak najbardziej realny poczęstunek.

 / Fot. McDonald's PolskaMobilny pokaz McDonald’s odwiedzi w sumie 13 miast w całej Polsce. Odbywa się on w ramach akcji „Nasze produkty, Twoje pytania”, której ważnym elementem jest również strona internetowa www.twojepytaniado.mcdonalds.pl. Prezentowane na niej treści dotyczą dostawców firmy i jakości produktów. Poprzez stronę użytkownicy mogą również zadawać pytania na wszelkie tematy dotyczące oferty produktowej firmy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.