Facebook Google+ Twitter

Multimedialna Polka zaprasza na drugi wieczór z kinem niezależnym

Trwa Festiwal Filmowa Stolica Lata. W każdy piątek, w warszawskim Ogrodzie Saskim, w ramach cyklu MultimediaOFF odbywają się pokazy najlepszych filmów polskiego kina niezależnego.

 / Fot. Logo28 sierpnia odbędzie się pokaz specjalny kobiecego kina niezależnego. Zaplanowano projekcję filmów: "Tramwaj" w reżyserii Moniki Kuszynieckiej, "4 play gra wstępna" w reżyserii Konrada Daniela, "Regina" w reżyserii Piotra Żukowskiego oraz "Emilia" w reżyserii Piotra Matwiejczyka. Seans rozpocznie się o godz. 21.15 w Ogrodzie Saskim.

Pierwsze plenerowe spotkanie pod hasłem Multimedialna Polka odbyło się 10 lipca. Widzowie mogli zobaczyć dwa filmy "Między nami dzieciakami" oraz "Kup teraz", oba w reżyserii Piotra Matwiejczyka. Plenerowy pokaz filmowy cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem sympatyków polskiego kina niezależnego.

Szczegółowy program wakacyjnych spotkań z kinem niezależnym w Ogrodzie Saskim można znaleźć na stronie www.multimediaoff.pl. Filmy z cyklu MultimediaOFF prezentowane będą w każdy piątek aż do końca wakacji (do 6 września).

Od 5 lat program MultimediaOFF wspiera twórców polskiego kina niezależnego, organizuje pokazy i festiwale. W tym roku, podczas Festiwalu Filmowa Stolica Lata, MultimediaOFF zaprezentowane zostaną polskie, niezależne produkcje, opowiadające o życiu kobiety we współczesnym, multimedialnym świecie.

Sponsorem tegorocznej Filmowej Stolicy jest spółka Multimedia Polska, dostawca kablowej telewizji cyfrowej.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.