Facebook Google+ Twitter

Multimedialne widowisko "27grudnia.pl" w Poznaniu

Dziś na poznańskim Placu Wolności, w ramach obchodów 90. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego, odbył się spektakl historyczny pt. "27grudnia.pl" w reżyserii Filipa Bajona. Widowisko podziwiało kilka tysięcy widzów.

1 z 13 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Podświetlone krzyże na Placu Wolności stanowiły efektowny widok. Fot. Irena Strożniak
Podświetlone krzyże na Placu Wolności stanowiły efektowny widok. Fot. Irena Strożniak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Ireno, jutro też bądź tutaj. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ bo generalnie debiut można uznać za obiecujący. Zgadzam się z Jarosławem, aczkolwiek rozumiem autorkę, że "łatała dziurę". W takich przypadkach warunki do robienia zdjęć zawsze są trudne, dlatego niewielu potrafi się unosić wysoko na reporterskich skrzydłach. Ale to nie jest tak duży wstyd, gdy coś nie wyjdzie. Fotoreportaż to jedna z trudniejszych form. Wymaga nie tylko bystrego oka i pewnej ręki używającej dobrego sprzętu, ale i odpowiedniego przygotowania merytorycznego, orientacji w terenie, sprawności i odporności fizycznej oraz określonego ducha walki :-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) Za obecność i za fotki, gra świateł robi wrażenie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za wyjaśnienie, ale mnie jako czytelnika nic nie obchodzi, w jakich warunkach reporter robił materiał. Skoro autor zdecydował się pokazać mi Olbrychskiego przy krzyżu, to ja chcę zobaczyć ciekawe zdjęcie, na którym widać ten krzyż i aktora przy nim. Starajmy się, aby nasze galerie były ciekawe a zdjęcia w nich zawarte naprawdę coś pokazywały.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Owszem. Olbrychski na tym zdjęciu jest widoczny jedynie z daleka, ale tam jest i moim celem było zaznaczenie jego obecności w widowisku (może dlatego, że osobiście cenię sobie tego aktora).
Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze i oceny, to mój debiutancki materiał tutaj... Przyznam, że niełatwo było dotrzeć we wszystkie miejsca z aparatem, nawet rozpychając się łokciami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jarku zdecydowanie zgadzam się z Tobą co do miejsc dla prasy. Pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich było dobre miejsce dla foto przy samym pomnikiem ale wpuszczono tam nielicznych, reszta foto z akredytacja wylądowała na platformie, która była za plecami gości, dodatkowo by zrobić fotkę trzeba było uważać na metalowe elementy od konstrukcji postawionej tuz przed platformą. Co do miejsca na placu to w trakcie widowiska dużo się działo, były konie, palące się pochodnie więc nie ma się co dziwić, że organizator nie chciał tam wpuścić fotografów, w tym przypadku miejsce dla foto było wybrane chyba jak najbardziej optymalnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Często tak jest, że organizatorzy nie dbają o to, aby prasa mogła wydarzenie w odpowiedni sposób zrelacjonować swoim czytelnikom. Jeśli nie udało się zrobić zdjęcia, na którym coś widać, to lepiej nie pokazywac go w galerii. Pokazanie zdjęcia Olbrychskiego przy krzyżu, na którym nie widać... Olbrychskiego chyba raczej nie ma sensu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus za ciekawe fotki,

Jarku tam się bliżej nie dało nawet z akredytacją:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja nie na temat ale trzeba to poprawić..ludzie czytają :) Ulubione: fotografia / reportarz / ekonomia / finanse / film

reportaż

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ za materiał. Szkoda, że na 8 zdjęciu nie widać Olbrychskiego pod krzyżem. Podchodż Irenko śmiało z aparatem bliżej, jak Cię wygonią, to wciskaj się z drugiej strony :-)
Ciekawie wyszło 7 zdjęcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.