Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7781 miejsce

Multimedialny Park Fontann w Warszawie - otwarcie już 3 maja!

Jedną z większych atrakcji w stolicy w czasie wiosennych i letnich wieczorów jest Multimedialny Park Fontann na Podzamczu. Inauguracyjne widowisko rozpoczynające sezon wieczornych pokazów będziemy mogli obejrzeć już 3 maja o godz. 21.

Zeszłoroczny pokaz w Parku Fontann / Fot. Anna GrochowinaDziałający od 7 maja 2011 r. Multimedialny Park Fontann w Warszawie to idealne miejsce na spotkania ze znajomymi lub rodziną w upalnym, letnim sezonie. Co roku wieczorne pokazy multimedialne przyciągają nad Wisłę nie tylko mieszkańców Warszawy, ale także przebywających w stolicy turystów z różnych stron świata. W tym roku nowy sezon artystyczny zostanie otwarty już za niecały miesiąc - 3 maja. Show jest zaplanowane na godz. 21 i ma przedstawiać, jak zapowiedziała Stołeczna Estrada, "Wodną symfonię".

Plenerowa filharmonia
Zeszłorocznym tematem przewodnim wodnych pokazów było EURO 2012. W tym roku zaś głównym motywem ma być plenerowa filharmonia. Podczas nowego show będziemy mogli zobaczyć dyrygenta prowadzącego orkiestrę oraz kierującego fontannami, które mają wystrzeliwać strumienie wody w określonym tempie oraz kolorystyce. Jak na filharmonię przystało, nie zabraknie również muzyków oraz instrumentów. Widowisko wzbogacono o efekty świetlno-laserowe. Zaprezentowane będą filmy animowane, a do narracji całego show zostanie wykorzystany ogromny ekran wodny. Całość potrwa ok. 30 minut.

Wszyscy chętni będą mogli oglądać pokazy w każdy piątek i sobotę, w sezonie od maja do końca września. W maju i wrześniu pokazy będą rozpoczynać się o godzinie 21, natomiast w czerwcu, lipcu i sierpniu o godzinie 21.30.

Multimedialny Park Fontann w 2013 r. znajduje się pod opieką Stołecznej Estrady. Jest to obiekt łączący sztukę z rozrywka i rekreacją. W zeszłorocznym sezonie artystycznym, pokazy obejrzało 700 tys. osób.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No to mamy nową atrakcję w stolicy...!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.