Facebook Google+ Twitter

Multimedialny Park Fontann w Warszawie znów czynny. Sprawdź godziny pokazów

Ciepłe wiosenne i letnie weekendy urozmaici Park Fontann na Podzamczu, który już od 1 maja wznowi działalność. Sprawdź harmonogram imprez oraz dojazd!

Sonda

Multimedialny Park Fontann wznowił działalność...

 / Fot. Krzysztof Smaga/W24Od 1 maja do życia powraca Multimedialny Park Fontann w Warszawie!

Powrót w majówkę


Choć warszawski Park Fontann na Podzamczu zostanie uruchomiony pierwszego dnia maja, to pierwszy pokaz multimedialny odbędzie się dopiero 3 maja o godz. 21.30. Nie będzie to jednak coś, do czego warszawiacy przywykli - tym razem organizatorzy przygotowali wielkie widowisko w klimacie Euro 2012. Co ciekawe: w 3D!

Trójwymiarowe widowisko, bez konieczności zakładania specjalnych okularów, będzie pierwszym tego typu przedsięwzięciem w Europie! W żadnym mieście Starego Kontynentu wcześniej nie podejmowano takiej próby.

Zobacz też: Multimedialny Park Fontann na Podzamczu. W klimacie Euro 2012 i 3D!

Harmonogram pokazów


Każdego dnia fontanny uruchomią się o godzinie 8.30, zaś od 16 widzowie będą mogli obserwować pierwsze półgodzinne widowisko (bez muzyki i laserów).

Od niedzieli do czwartku od 21.30 do 22 będą miały miejsce wodne widowiska z użyciem wszystkich dysz i świateł. Od piątku do soboty zaś - widowiska multimedialne "światło - woda - dźwięk" (w samym maju jednak wyjątkowo w godz. 21.30 - 22.00).

Fontanny, po wyczerpujących dniach pracy, zostaną wyłączone o 22.30. W sumie - w okresie od maja do września - 56-krotnie będziemy mieli możliwość obejrzeć widowiska multimedialne na Podzamczu.

Sprawdź dojazd! --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

IWONA ŚWIDOWSKA
  • IWONA ŚWIDOWSKA
  • 17.08.2012 14:35

Fontanna jest bardzo fajna na miare europejskiej stolicy, byłam równeż na tych pokazach i naprawdę warto je polecić .Jest to super miejsce do spotkań ze znajomymi i odpoczynku z rodziną . Polecam !!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolorowa fontanna z muzyką jest także w "Planten and Bloomen" przy Dammtorze w Hamburgu! Polecam serdecznie Warszawiakom :)) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.