Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30661 miejsce

Mundial 2010 w TVP... Sport?

Według informacji portalu "Futbol News" 90 procent spotkań w ramach piłkarskich mistrzostw świata w RPA, pokaże nie publiczna TVP, ale dostępny wyłącznie na platformie cyfrowej TVP Sport.To byłby cios dla sympatyków piłki nożnej.

Logo TVP / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:TVP_logo.svg&filetimestamp=20090819172324Informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone, a o wyjaśnienie sytuacji poproszony został komentator sportowy Dariusz Szpakowski: "Nie znam jeszcze ramówki na czas mistrzostw świata, bo w tej chwili ważniejsze są igrzyska olimpijskie w Vancouver. Ale nie wydaje mi się, aby mogła to być prawda. Nie po to Telewizja Polska kupiła prawa do Mundialu, żeby pokazywać go prawie wyłącznie w TVP Sport.

Według "Futbol News", które sugeruje się wiarygodnym źródłem, TVP miałaby pokazać zaledwie 7 spotkań. Mecz otwarcia, jeden mecz fazy grupowej tygodniowo, mecz 1/8 finału, ćwierćfinał, półfinał i spotkanie finałowe.

TVP ma wyłączne prawa do transmisji Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2010 i 2014 oraz do najbliższego EURO 2012.

wp.pl
futbolnews.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To chyba plotka, gdyby mecze faktycznie w 90% były emitowane w TVP Sport, inwestycja w zakup praw do transmisji nie zwróciłaby się. Choć po TVP wszystkiego można się spodziewać..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.