Facebook Google+ Twitter

Mundial na półmetku, a piłek przybywa

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2014-06-28 09:03

Kibice na żywo lub przed telewizorami pilnie śledzą kolejne rozgrywki XX Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazyli, a do Szczyrku przybywają nowi ofiorodawcy i włączają się do akcji zainicjowanej przez ks. Jana Byrta.

 / Fot. ks. Jan Byrt Projekt duchownego związany z mundialem 2014 zyskuje coraz to nowych zwolenników.

Mundial trwa, a oni kopią piłki do ks. Byrta

Ostatnio do Parafii Ewangelickiej w Szczyrku przybył Starosta Powiatu Cieszyńskiego Jerzy Nogowczyk i przekazał na nabożeństwa ekumeniczne 3 repliki brazuci.

Chcemy, aby dzieci otrzymując piłkę wspólnie grały nią podczas wakacji i spotykały się na boiskach, a nie siedziały same w domach przed komputerem - powiedział pastor Byrt w rozmowie z Wiadomościami24.pl. - Niech tworzą tak zwane "Boże jedenastki", w których jedni są lepsi, drudzy gorsi ale wszyscy potrafią się szanować, ze sobą współpracować i grać w jednej drużynie dla chwały Boga.

Przypominam również o konkursie. Ostatnia szansa, by wziąć w nim udział i wygrać cenne nagrody. Tylko dziś do godziny 23.59 można przysłać na e meila (salmopol@wp.pl) informację kto zostanie Mistrzem Świata w Brazylii. 20 lipca poznamy zwycięzców trafnych typowań. I to do nich trafią 4 piłki z autografami.

Więcej informacji nt znajdą Państwo w poniższym linku

Konkurs dla miłośników futbolu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.