Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1074 miejsce

Mundial oglądamy w domu. Na gadżety, przekąski i alkohol wydamy ok. 140 zł

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-07-05 14:07

Większość Polaków piłkarskie mocje przeżywa w domowym zaciszu. Blisko 80 proc. Polaków ogląda mundialowe rozgrywki na kanapie przed telewizorem. Jedynie 9 proc. naszych rodaków śledzi mecze w pubach - wynika z badań Epanel.pl

 / Fot. ARC Rynek i OpiniaPolscy kibice deklarują, że na wszystkie wydatki związane z mistrzostwami świata przeznaczą średnio 140 złotych - wynika z najnowszego raportu ARC Rynek i Opinia przeprowadzonego na Epanel.pl, a dotyczącego zainteresowania Polaków mundialem. Niemal każdy respondent zainteresowany Mistrzostwami Świata w RPA twierdzi, że zobaczy ich finał.

 / Fot. ARC Rynek i OpiniaBlisko 50 proc. kibiców ogląda wszystkie mecze na tegorocznym mundialu. Większość z nich - blisko 80 proc. - robi to w domu, na kanapie przed telewizorem. Jedynie 9 proc. śledzi mundialowe zmagania w pubach, a 8 proc. u znajomych.

- Oglądanie meczy poza domem wiąże się z dodatkowymi kosztami, podczas gdy aż 41 proc. kibiców planuje wydać w czasie mistrzostw mniej niż 100 zł na przekąski, jedzenie, alkohol oraz gadżety związane z mundialem. Nie dziwi więc fakt, że zaledwie co dziesiąty respondent przyznał się do oglądania meczy w pubie - mówi Michał Kuś, Kierownik Zespołu Badawczego w ARC Rynek i Opinia.

Jeśli chcesz brać udział w podobnych ankietach, wejdź na Epanel.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.